BREAKING NEWS

Partia Demokratike jep njoftimin e rëndësishëm, ja çfarë pritet të ndodhë nesër

Partia Demokratike jep njoftimin e rëndësishëm, ja
x
BREAKING NEWS

‘1 milion euro xhiro në ditë’, gazetari zbardh detaje të reja nga biznesi i Vis Martinajt: Kishte lidhje me elementë të botës së krimit në të gjithë Shqipërinë, fitimet rriteshin për shkak të...

‘1 milion euro xhiro në ditë’, gazetari zbardh detaje
x
BREAKING NEWS

“Ballkani më i rrezikuar se kurrë”, Mediu bën paralajmërimin e frikshëm: Jemi në “luftë” me Iranin ndërsa qeveria...

“Ballkani më i rrezikuar se kurrë”, Mediu bën
x
BREAKING NEWS

Zhdukja e bosit të lojërave të fatit, gazetari zbulon kush po i publikon fotot e Vis Martinajt

Zhdukja e bosit të lojërave të fatit, gazetari zbulon kush po i
x
BREAKING NEWS

Fantastike! Liberalizimi i vizave, Kosova merr lajmin e madh nga Greqia

Fantastike! Liberalizimi i vizave, Kosova merr lajmin e madh nga Greqia
x
BREAKING NEWS

Hapen aplikimet për pranim në Akademinë e Sigurisë, ja cilat janë kriteret për tu bërë efektiv policie

Hapen aplikimet për pranim në Akademinë e Sigurisë, ja cilat
x
BREAKING NEWS

Vrasja e Pjetër Kolës në Pukë, shoqërohet edhe një grua nga Berati, zbardhen dyshimet e policisë

Vrasja e Pjetër Kolës në Pukë, shoqërohet edhe një
x
BREAKING NEWS

Senatorja amerikane vizitë zyrtare në Shqipëri, pritet nga presidenti Begaj, e pranishme edhe ambasadorja Kim

Senatorja amerikane vizitë zyrtare në Shqipëri, pritet nga
x

Gossip

Degradon keq sherri mes aktores dhe balerinit/ "I qan shpirti kësaj bananes", Iliri e ironizoi, Monika nuk përmbahet, ia kthen 'dhëmbë për dhëmbë'

Degradon keq sherri mes aktores dhe balerinit/ "I qan shpirti kësaj

Monika Lubonja dhe Ilir Shaqiri janë përfshirë sërish në konflikt me njëri-tjetrin. Dje aktorja bëri një bisedë virtuale me ndjekësit ku ironizoi hapur Ilirin "Kush të bëri më të famshme teatri apo Big Brother?", i shkroi një ndjekës teksa aktorja iu përgjigj: Iliri.

"Mendon ta rikthesh shoqërinë me Ilirin?", i shkroi një tjetër. "Si rikthehet diçka që nuk ka ekzistuar ndonjëherë!", iu kthye Monika.

Nga ana tjetër Iliri iu kundërpërgjigj me një thumb në Instastory. "I qan shpirti kësaj bananes për pak pleh Iliri", ka shkruar balerini referuar Monikës, pasi aktorja u bë shpesh virale për dashurinë e saj ndaj bananeve kur ishte në Big Brother VIP.

Degradon keq sherri mes aktores dhe balerinit/ "I qan shpirti kësaj

Nuk ka munguar as përgjigja e aktores, e cila ka postuar një foto ku tregon kuptimin e fjalës pleh dhe krah saj një figurë bananesh ku shkruhet “Faleminderit shumë”.

Degradon keq sherri mes aktores dhe balerinit/ "I qan shpirti kësaj