BREAKING NEWS

Pas zhurmës së madhe mediatike aktori kërkon të dalë nga shtëpia/ Bora Zemani reagon për herë të parë për Donaldin dhe bën deklaratën që askush nuk e priste: Ju lutem qetësohuni!

Pas zhurmës së madhe mediatike aktori kërkon të dalë
x
BREAKING NEWS

Ministria e Shëndetësisë informon mbi situatën epidemiologjike në vend: Një viktimë në 24 orët e fundit, ja sa infektime janë regjistruar

Ministria e Shëndetësisë informon mbi situatën
x
BREAKING NEWS

“Avioni privat i Ramës”, Basha publikon foton dhe zbardh çmimin marramendës që kushton: 15 mijë dollarë vetëm në një orë për të udhëtuar. Lëviz me flatra...

“Avioni privat i Ramës”, Basha publikon foton dhe zbardh
x
BREAKING NEWS

I futet me grushta policëve të “Shqiponjave” pa pasur mëshirë/ Arrestohet djali i humoristit të njohur shqiptar. Zbardhet ngjarja

I futet me grushta policëve të “Shqiponjave” pa pasur
x
BREAKING NEWS

Zgjidhen anëtarët e rinj të KED për vitin 2022, reagon ambasadorja Yuri Kim dhe jep mesazhin e fortë

Zgjidhen anëtarët e rinj të KED për vitin 2022, reagon
x
BREAKING NEWS

Pritet ciklon? Po vjen nga veriu! Harta, të gjithë qytetet që do të përballen me reshje masive dhe rrufe gjatë fundjavës. Ja kur pritet më e keqja

Pritet ciklon? Po vjen nga veriu! Harta, të gjithë qytetet që do
x
BREAKING NEWS

Lajm i trishtë! Luftoi një muaj me virusin e rrezikshëm, ndërron jetë drejtori i këtij gjimnazi në Shqipëri (EMRI)

Lajm i trishtë! Luftoi një muaj me virusin e rrezikshëm,
x
BREAKING NEWS

Sali Berisha përgatitet për trazira, mobilizon të vetët për të nisur protestat pas 11 dhjetorit, tubime para Kryeministrisë dhe selisë së PD

Sali Berisha përgatitet për trazira, mobilizon të vetët
x

Gossip

Degradon sërish situata brenda ‘Big Brother VIP’/ Monika gjuan me mandarinë Fifin dhe nuk lënë gjë pa thënë: Turp të të vijë! Gruaja 50 vjeç bën kështu gjestesh! (VIDEO)

Degradon sërish situata brenda ‘Big Brother VIP’/ Monika gjuan

Aktorja Monika Lubonja dhe këngëtarja Fifi i befasuan të gjithë teksa krejt papritur nisën një sherr mes tyre, i cili po degradon nga momenti në moment. Megjithëse dyshohet se ky mund të jetë edhe një lojë nga ana e tyre për ta bërë sa më të besueshme për sytë e konkurrentëve të tjerë dhe publikun.

Së fundmi Monika ka gjuajtur këngëtaren Fifi me mandarinë dhe kjo situatë është kthyer në shqetësuese për banorët.

Debati i Plotë:

Monika: Mbaje! Të ka marrë malli pse nuk më pe?

Fifi: Veç vazhdo të lutem. Ec! Mos mu përzi kurrë sa herë fshiunë.

Monika: Po ik o ik se sta

Fifi: Gruaja 50 vjeç bën kështu gjestesh. Duhet të të vijë turp

Ndërkohë që së fundmi banorët e reality shoë-t më të ndjekur në Shqipëri kanë thyer rregullin kryesor, atë të transparencës me publikun, do të ndëshkohen nga “Big Brother”.

Personazhet VIP kanë fikur herë pas here mikrofonin apo i kanë pëshpëritur njëri-tjetrit për të mos i dëgjuar askush, mirëpo ky veprim do të dënohet.

Dje në shtëpinë e Big Brother ka ardhur një zarf, të cilin e ka lexuar Sheila.

“Banorë, në fillim të programit jeni paralajmëruar se nëse do të vazhdoni të thyeni rregullat, do të penalizoheni. Disa prej jush kanë fikur me qëllim mikrofonin dhe kanë folur duke pëshpëritur, duke thyer kështu rregullin numër një të Big Brother, që është transparenca me publikun. Prandaj, vëllai i madh ka vendosur që ditën e martë t’ju penalizojë të gjithëve. Bëni gati valixhet të gjithë.”- është shkruar në zarf.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)