BREAKING NEWS

Deputetët e PS i përgjigjen Metës dhe kërkojnë hetim nga SPAK për presidentin, i kujtojnë bllokun 700 mijë euro dhe reformën në drejtësi

Deputetët e PS i përgjigjen Metës dhe kërkojnë hetim
x

Gossip

Deklarata e bujshme e këngëtares së njohur shqiptare për dasmën me 2 mijë vetë, zbulohen detaje nga mashkulli që i ka marrë zemrën

Deklarata e bujshme e këngëtares së njohur shqiptare për

Pak kohë më parë, këngëtarja e njohur Rovena Stefa pranoi se është në një lidhje. Ajo tha se ndihet e lumtur, mirëpo nuk e zbuloi identitetin e partnerit. Ndërkohë që foli dhe për planet e dasmës që sipas saj do të kishte 2 mijë të ftuar dhe e jashtëzakonshme për përmasat e saj.

Së fundmi, në një program televiziv në Kosovë, Rovena ka dhënë detaje të reja rreth njeriut që i ka marrë zemrën. Ajo ka zbuluar se partneri i saj është nga Kosova, ndërkohë që nuk ka zbuluar ende nëse dhe ai i përket fushës së artit.

Kujtojmë se këngëtarja është treguar aktive dhe në muzikë. Pak javë më parë ajo publikoi këngën “Le të thyhen gotat”, e cila është pritur mjaft mirë nga publiku. Me fundin e pandemisë së shkaktuar nga Covid me siguri do të kemi edhe dasmën e shumëpritur nga Rovena.

Deklarata e bujshme e këngëtares së njohur shqiptare për

Më të lexuarat