BREAKING NEWS

Ish-prokurori reagon për hetimin e iceneratorëve: SPAK thotë që s’di pronarin, shteti vijon të paguajë

Ish-prokurori reagon për hetimin e iceneratorëve: SPAK thotë
x
BREAKING NEWS

“Gëlltita brisqe”/ I dënuari i rrezikshëm në burgun e Drenovës alarmon policinë

“Gëlltita brisqe”/ I dënuari i rrezikshëm në
x
BREAKING NEWS

Gazetari i njohur zbulon informacionin e bujshëm: Ka ardhur një telefonatë me zërin e Vis Martinajt nga jashtë

Gazetari i njohur zbulon informacionin e bujshëm: Ka ardhur një
x
BREAKING NEWS

Avokati zbulon zhvillimet e fundit për hetimet e Ahmetajt

Avokati zbulon zhvillimet e fundit për hetimet e Ahmetajt
x
BREAKING NEWS

Ish-prokurori: Ja çfarë ka sjell veçimi i Ahmetaj nga çështja e inceneratorit

Ish-prokurori: Ja çfarë ka sjell veçimi i Ahmetaj nga
x
BREAKING NEWS

A do të arrstohet Ahmetaj? Ish-prokurori plas 'bombën': Ja faktet

A do të arrstohet Ahmetaj? Ish-prokurori plas 'bombën': Ja
x
BREAKING NEWS

Gazetari del me deklaratën e fortë: Ja me cilin post drejtues kanë lidhje grupet kriminale

Gazetari del me deklaratën e fortë: Ja me cilin post drejtues
x
BREAKING NEWS

Bonus shtesë për pensionistët, publikohet VENDIMI i minutës së fundit

Bonus shtesë për pensionistët, publikohet VENDIMI i minutës
x

Gossip

Deklarata shokuese e aktorit të famshëm: Unë e di se kush është gruaja me të cilën Princ Harry humbi virgjërinë

Deklarata shokuese e aktorit të famshëm: Unë e di se kush

Aktori i famshëm britanik, Rupert Everett, ka kundërshtuar një deklaratë të Princ Harry-t që ka shkruar në kujtimet e tij “Spare”. Sipas Everett, takimi i parë seksual i Harry-t ‘nuk ndodhi pas një pijetoreje’ dhe ‘nuk ishte në këtë vend’.

Rupert ndau dyshimet e tij në lidhje me historinë e Princit Harry për mënyrë se si ai humbi virgjërinë e tij. Në libër, 38-vjeçari detajoi humbjen e virgjërisë së tij me një grua të moshuar pa emër në një “fushë me bar prapa një pijetoreje” kur ai ishte 17 vjeç.

Megjithatë, 63-vjeçari vuri në dyshim versionin e ngjarjeve të Harry-t dhe pretendoi se e dinte historinë e vërtetë në një intervistë të re me gazetën “Telegraph”. Ylli i filmit “My Best Friend’s Wedding” tha:

“Meqë ra fjala. Unë e di se kush është gruaja me të cilën ai humbi virgjërinë. Dhe nuk ishte pas një pijetoreje. Dhe nuk ishte në këtë vend. Unë thjesht po e tregoj atë që e di”.

Ndërkohë, një burim i afërt me Dukën e Sussex-it i tha gazetës:

“E mahnitshme se si ai do ta dinte një detaj të tillë personal më mirë se vetë Princi Harry”.

Në libër, Harry shkroi se takimi seksual ndodhi kur ai ishte student në Eton në vitin 2001. Ai kujtoi përpjekjen ndërsa rrëfente një takim që kishte me ndihmësin mbretëror Mark Dyer. Babai i dy fëmijëve shkroi se Dyer, të cilit i referohej si “Marko”, e vizitoi atë në Eton pak pasi humbi virgjërinë. Ai u bë i frikësuar kur Dyer u shfaq “i zymtë” teksa e nxirrte Harrin për drekë. Sipas Harryt, Dyer i tha atij se ishte dërguar “për të zbuluar të vërtetën”. Harry tregon në librin e tij:

“Unë dyshova se ai i referohej humbjes time të fundit të virgjërisë. Episod i palavdishëm, me një grua të moshuar. Asaj i pëlqenin shumë kuajt dhe më trajtonte jo si një hamshor i ri. Udhëtim i shpejtë, pas së cilës ajo më goditi në pjesën e pasme dhe më dërgoi të kullos. Ndër shumë gjëra në lidhje me të që ishin të gabuara: Ndodhi në një fushë me bar prapa një pijetoreje. Natyrisht, dikush na kishte parë”.