BREAKING NEWS

Shteti i tij për tu marrë shembull, mjeku suedez hedh dritë mbi të vërtetat e pandemisë dhe skandalin e numrit të vdekjeve: E kuptuam situatën menjëherë, jam i gatshëm të vë bast se vendet që janë mbyllur ...

Shteti i tij për tu marrë shembull, mjeku suedez hedh dritë mbi
x

Gossip

Del fotoja kur Rezarta Shkurta ka qenë vetëm 18-vjeç, nuk do ta besoni sesi duket këngëtarja e njohur (FOTO)

Del fotoja kur Rezarta Shkurta ka qenë vetëm 18-vjeç, nuk do ta

Ndërsa vitet ikin fluturimthi, të vetmet kujtime që na mbeten janë fotot.

Sa herë bëhemi nostalgjikë, kemi mundësinë t’i futemi pozave të vjetra e të përjetojmë edhe njëherë me mendje kohët e shkuara.

Nostalgjike është bërë edhe këngëtarja Rezarta Shkurta, e cila ka ndarë me ndjekësit në Instagram një pozë shumë të veçantë për të.

Me mall, ajo ka kujtuar kohën kur ishte ende një vajzë e vogël, vetëm 18 vjeç, e cila sapo i ishte futur botës së televizionit dhe kishte realizuar setin e parë artistik me fotografin Fadil Berisha.

Asokohe, ajo ishte gjithashtu bionde dhe shumë elegante.

“18 vjeç, seti i parë artistik”- ka shkruar këngëtarja krahas postimit ku etiketon fotografin.

Del fotoja kur Rezarta Shkurta ka qenë vetëm 18-vjeç, nuk do ta

Po ju e mbani mend Rezartën në fillimet e saj?