BREAKING NEWS

Nuk kanë të ndalur, tre tërmete godasin sërish Turqinë

Nuk kanë të ndalur, tre tërmete godasin sërish Turqinë
x

Gossip

Del i tronditur nga makina, aksidentohet në mes të Tiranës aktori Albano Bogdo (Publikohen pamjet)

Del i tronditur nga makina, aksidentohet në mes të Tiranës aktori

Aktori i humorit Albano Bogdo është përfshirë në një aksident pranë një semafori tek zona e ish parkut të autobuzave në Rrugën e Kavajës në kryeqytet. Ai ka kaluar disa momente frike. Makina Taksi me të cilën udhëtonte është përplasur me një mjet tjetër tip Ford që po lëvizte përpara tyre.

Aktori ka dalë i tronditur nga taksia pas përplasjes së makinave dhe siç shihet në foto është ulur në trotuar në cep të rrugës në përpjekje për të marrë veten. Fatmirësisht aksidenti veç dëmeve materiale të dy makinave nuk ka sjellë lëndime serioze tek aktori.