BREAKING NEWS

Bien rastet e reja! Më shumë të shëruar se të infektuar, ja si paraqitet sot situata epidemiologjike në Shqipëri në 24 orët e fundit

Bien rastet e reja! Më shumë të shëruar se të
x

Gossip

Del jashtë kontrollit situata në studion e ‘Top Channel’, Melisa i përmendi virgjërinë, konkurrentja nuk lë gjë pa i thënë: Ti bën seks për një kafe!

Del jashtë kontrollit situata në studion e ‘Top Channel’,

Pas takimit të sotëm në ‘Përputhen’, Melisa e pyeti Mevlanin "Kur ti je shprehur se nga 100%, seksi është 200% i rëndësishëm për ty, çne që zgjodhe Sindin në takim, e cila është e virgjër?"

Kjo pyetje nuk u prit aspak mirë nga Sindi, e cila e mori si ofendim. Ajo shpërtheu keq ndaj Melisës dhe nuk la gjë pa i thënë.

"Unë të paktën zemër kur ta bëj seksin do e bëj me një njeri që mua do ma ndjejë, jo me atë që do më japë vetëm një kafe. Kur ta bëj seksin nesër pasnesër do e bëj me një njeri që mua do ma ndjejë, jo si puna jote që e bën vetëm për një kafe. Kaq, ky lloj njeriu je, kaq bën", u shpreh Sindi.

Pas këtij momenti, Melisa doli nga studioja, me të gjithë konkurrentët e tjerë nga pas. Ajo shpërtheu në lot në prapaskenë.

"Çfarë ishte ajo që i the tani në fund Sindi?", e pyeti Sindin moderatorja Bora Zemani.

Sindi: Atë që meritoi

Bora: Çfarë?

Sindi: I thashë që unë jam ai lloj njeriu që seksin do e bëj me atë njeri që e dua, jo si puna jote që e bën me të gjithë.

Më të lexuarat