Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Del Piero i jep fund martesës pas 19 vitesh

Postuar: 13/06/2018 - 15:46

Alessandro Del Piero dhe gruaja e tij Sonia Amoruso raportohet se janë ndarë pas 19 vitesh martesë.

Lajmi u publikua nga TgCom dhe revista Chi në Itali.Familja e Del Pieros jeton në Los Angeles, por kur çifti kthehet në Itali ai qëndron në Milano ndërsa Sonia shkon në Torino.

Sipas medieve, futbollisti i famshëm dhe Sonia nuk kanë publikuar një fotografi së bashku për dy vitet e fundit dhe nuk marrë pjesë në ngjarje publike së bashku gjatë kësaj periudhe.

Raportohet se marrëdhënia e tyre ka marrë fund për shkak të keqkuptimeve të shumta dhe dallimet midis tyre që nuk kanë qenë të lehta për tu zgjidhur.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 5

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 17/08/2018 - 22:56

Zajmina Vasjari lirisht mund të themi që është një nga nënat më seksi të estradës. Këtë e dëshmojnë linjat e saj të paslindjes. Madje këngëtarja as që vërehet se ka lindur.

Postuar: 17/08/2018 - 22:51

Ka bërë fuqishëm debutimin në tregun muzikor shqiptar.

Postuar: 17/08/2018 - 22:30

Nicholas Van Varenberg, djali më i vogël i aktorit Jean Claude Van Damme është shpallur fajtor pa

Postuar: 17/08/2018 - 22:10

Nicki Minaj është akuzuar nga ish i dashuri i saj Safaree Samuels se ka dashur ta therë me thikë.

Postuar: 17/08/2018 - 21:42

Prej kohësh Elita dhe Gjiko janë një ndër çiftet më të komentuara të

Postuar: 17/08/2018 - 21:36

Po bëjmë vite të tëra që i shohëm në skenë, por askush nuk e dinte se Zaimina dhe Samanta Karav

Postuar: 17/08/2018 - 19:55

Këngëtarja e njohur, Elsa Lila prej kohësh është “zhdukur” nga ekranet televizive,