BREAKING NEWS

Ja se si nobelisti Montagnier po hedh në erë Big Farmën dhe po zbardh veprimet kriminale me covid 19

Ja se si nobelisti Montagnier  po hedh në erë Big Farmën dhe  po
x

Gossip

Del VIDEOJA që po qarkullon me shpejtësi / Shtanget Bieta Sulo, e ftuara largohet në mes emisionit: Nuk më pëlqejnë pyetjet kështu

Del VIDEOJA që po qarkullon me shpejtësi / Shtanget Bieta Sulo, e

Pasditen e sotme e ftuar në “Ftesë në pesë” ishte Adisa Gjomemo, një blogere e cila publikon video në youtube. Një ndër pyetjet që i drejtoi Bieta ishte: “Sa fiton nga e gjitha kjo?”

Adisa bëri sikur u ofendua nga pyetja e Bietës dhe u largua nga studioja. “Mua nuk më pëlqejnë këto pyetjet me lekë, prandaj më mirë ta ndërpresim. A mund të largohem sepse nuk më pëlqejnë këto pyetjet kështu? Më fal Bieta, me gjithë respektin për ty, ndjesë!”, tha ajo dhe doli nga studioja.

Më pas, Adisa u rikthye sërish duke treguar se ishte një lojë. “Unë rikthehem, kjo është një ndër gjërat që bëj unë në kanalin tim. Ishte një lojë e vogël”, u shpreh blogerja.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Top Channel (@topchannelalbania)