Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Demi Rose më seksi se kurrë, tregon format e saj të famshme

Postuar: 11/01/2019 - 12:01

Dihet tashmë që Demi Rose sigurohet që t’i ekspozojë kthesat e saja “të mirënjohura” duke veshur bikini kryesisht të vogla.
 
Dhe, në paraqitjen e saj të fundit, ajo u kujdes që të bënte të njëjtën gjë.
 
Rose është parë ndërsa shkonte tek një bar buzë detit në Meksiko bashkë me mikun e saj, Chris Martinez.
 
23-vjeçarja, ish-e dashura e reperit, Tyga, dukej si gjithmonë në formë me një palë bikini ngjyrë të zezë të çelur, i cili i nxirrte më në pah pjesën e bustit.
 
Ndërsa Chris nga ana tjetër, dukej se po shijonte çdo moment gjatë drekës pasi nuk i ndahej buzëqeshja nga fytyra.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 20/03/2019 - 09:55

Një javë më parë këngëtarja shqiptare, Linda Halimi u bë nënë për herë të parë. Ajo dhe bashkëshorti i saj Davod u bënë prindër të një vajze të cilën e pagëzuan me emrin Kaimana.

Postuar: 20/03/2019 - 09:05

Jurgen Kurti , i njohur ndryshe si menaxheri i VIP-ave por dhe një element problematik për poli

Postuar: 20/03/2019 - 08:59

Moderatorja e njohur e 'Top Channel', Arbana Osmani është mjaft aktive në rrjetet sociale

Postuar: 20/03/2019 - 08:37

Ajo është një ndër aktoret që ka lënën gjurmë në kujtesën e publikut me rolet e saja impresionues

Postuar: 20/03/2019 - 08:26

Ajo është nja ndër aktoret shqiptare më të dashura dhe është bërë e njohur për të gjithë nga seri

Postuar: 20/03/2019 - 07:51

Modelja dhe aktorja amerikane Charlotte McKinney është bërë kryefjala e mediave rozë së fundmi,

Postuar: 19/03/2019 - 23:36

Sekretarja e përgjithshme e Këshillit të Bashkëpunimit Rajonal, Majlinda Bregu ka reaguar pë