Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Deri dje shumë të dashuruar, Morena dhe miliarderi Iranian ofendojnë njëri tjetrin

Postuar: 23/06/2018 - 21:59

Këngëtarja bukuroshe Morena Taraku është përfolur shumë në media për lidhjen e saj me miliarderin iranian Sasha Sobhani. Ata tërhoqën vëmendjen e të gjithëve me gjestin e bukur të dashurisë, duke bërë tatuazh në trupat e tyre emrat e njëri-tjetrit. Mirëpo së fundmi çifti nuk janë parë më së bashku dhe nuk kanë postuar më foto dhe nuk e ndjekin më njëri-tjetrin në Instagram, duke u përfolur se lidhja e tyre kishte marrë fund.

Por miliarderi Sasha i ka dhënë fund njëherë e mirë këtyre thashethemeve, duke i treguar të gjithëve në Instastory se ata ishin ndarë. Ai publikoi në Instastoryn e tij një video ku i thonte Morenës 'Shko pirdhu', teksa digjte me flakën e një çakmaku byzylykun që kishte në dorë. Më pas publikoi dhe një foto ku thoshte që ishte i lumtur dhe beqar.-640-0-5b2e5f5b22ed8.jpeg

Por mesa duket një veprim i tij i miliarderit, e ka çmendur Morenën. Këngëtarja nuk ka duruar dhe i ka dedikuar në Storyn e saj tekstin e një kënge.

"Lick my pussy and my crack", shkruhej në videon e saj, që në shqip do të thotë "Më lëpij organin gjenital."

-640-0-5b2e5f5791fb9.png

 

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 1

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 23/07/2018 - 14:28

Ajo ka performuar në Barcelonë të Spanjës, para se të shkonte më pas në Portugali.

Postuar: 23/07/2018 - 12:49

Këngëtarja e njohur Shkëndije Mujaj ka ndezur rrjetet sociale me disa foto të postuara në Instast

Postuar: 23/07/2018 - 12:20

Bes Kallaku ka sjellë bashkëpunimin më të fundit me Gent Fatalin nën titullin “Na vjen dita

Postuar: 23/07/2018 - 12:11

Djali i ish-kryeministrit Sali Berisha, Shkëlzen Berisha dhe partnerja e tij Armina Mevlani janë

Postuar: 23/07/2018 - 11:48

Që prej përfundimit të lidhjes së tij (të pakonfirmuar) me këngëtaren Elvana Gjat

Postuar: 23/07/2018 - 11:36

Gjatë pushimeve relaksuese nuk kanë munguar as “Instastory”-t nga festat e ndryshme n

Postuar: 23/07/2018 - 11:08

Pak ditë më parë bëri bujë deklarata e nënës së djalit të Majk, Majlinda Zeka, e cila tha se repe