BREAKING NEWS

Rama nuk pranon formulën e 5 qershorit, del pro listave të hapura dhe vulos divorcin me SHBA pas kërkesës së Yuri Kim për rrotacion politik

Rama nuk pranon formulën e 5 qershorit, del pro listave të hapura dhe
x

Gossip

Dëshira e Dianës, apo strategji e Oborrit mbretëror? Të fshehtat e udhëtimit sekret të William e Kate drejt pajtimit me Harry e Meghan

Dëshira e Dianës, apo strategji e Oborrit mbretëror? Të

“Rinisje” është fjala magjike në këtë periudhë, por edhe për vëllezërit princër William dhe Harry, si dhe bashkëshortet e tyre, Kate e Meghan, për të hedhur pas krahëve divergjencat e kohëve të fundit.

Çfarë mund të bënin për të qenë gjithnjë të bashkuar siç donte mami Diana? Zgjidhja është një udhëtim ribashkimi, që William dhe Kate po organizojnë për në Kaliforni, në Hollywood.

Ishte Kate ajo që e propozoi udhëtimin dhe distancat mund të shkurtohen kur në mes është dëshira e mirë. Apo, ka gjë tjetër që fshihet nga pas?

Sipas medies, ky udhëtim mund të jetë një strategji diplomatike e Buckingham Palace për të evituar skandalet e premtuara nga biografia e re mbi dukët e Sussex, “Finding Freedom”, ku William do të dalë si vëllai i keq, fajtor madje për largimin e Harry e Meghan nga familja mbretërore.