BREAKING NEWS

Detaje të reja/ 90 mijë euro për 'kokën' e Dumanit dhe të vëllait, si dështoi plani për vrasjen e tyre, dëshmon autori: Ja kush ma dha porosinë

Detaje të reja/ 90 mijë euro për 'kokën' e Dumanit
x
BREAKING NEWS

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon shifrat, ja sa raste të reja ka pasur në 24 orët e fundit

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon
x
BREAKING NEWS

I grabitën 50 mijë euro në banesë, reagon deputeti shqiptar dhe iu kundërpërgjigjet të gjithëve atyre që 'e masakruan': Jam mjek, e ushtroj me nder profesionin…

I grabitën 50 mijë euro në banesë, reagon deputeti shqiptar
x
BREAKING NEWS

Matura Shtetërore/ Dalin notat e provimit të Matematikës, mësoni rezultatin tuaj

Matura Shtetërore/ Dalin notat e provimit të Matematikës,
x
BREAKING NEWS

“Kosto e paprecedentë për Putin”/ Presidenti Joe Biden zbulon zyrtarisht vendimin e parë të G7-ës: Do ndalojmë...

“Kosto e paprecedentë për Putin”/ Presidenti Joe Biden
x
BREAKING NEWS

“Një krimb që ha çdo ditë dhe pa u kuptuar trarët e saj”/ Eksperti Ervin Karamuço nxjerr prapaskenat dhe ngre alarmin: Ja çfarë i rrezikon shqiptarët!

“Një krimb që ha çdo ditë dhe pa u kuptuar
x
BREAKING NEWS

Vladimir Putin merr goditjen e rëndë, zbardhet vendimi më i fundit i Perëndimit dhe Japonisë

Vladimir Putin merr goditjen e rëndë, zbardhet vendimi më i
x
BREAKING NEWS

Deputeti shqiptar bie pre e ‘maskave’, i hyjnë në banesë dhe i vjedhin 50 mijë euro, zbardhet denoncimi i tij në polici: I kisha mbledhur me familjarët për shlyerjen e një borxhi!

Deputeti shqiptar bie pre e ‘maskave’, i hyjnë në
x

Gossip

Detaje të reja/ Plagosja e moderatores së njohur dhe këngëtares shumë të dashur për shqiptarët, publikohen pamjet që po ‘thyejnë’ rrjetin, shihni veprimin që bën artistja për të shpëtuar (FOTO)

Detaje të reja/ Plagosja e moderatores së njohur dhe

Një incident është shënuar në “Mad Video Music Awards 2022”, një nga evenimentet më të rëndësishme në Greqi. Dy reperët, Light dhe Snik janë përplasur me njëri-tjetrin ku për rrjedhojë ka mbetur e plagosur prezantuesja Roula Koromila.

Një foto që po bën xhiron e rrjetit tregon prezantuesen e cila është ulur në shkallë dhe duket se ka lënduar këmbën. Sherri i ashpër ka ndodhur në kohën kur këngëtarja e njohur Elena Paparizou po përgatitej të merrte një çmim nga Ioanna Paliospyrou.

Në video, Elena Paparizou shihet e tmerruar. Në fakt duket se këngëtarja ka bërë një përpjekje të madhe për t’u larguar. Madje asaj iu desh të shkelte sediljet duke u përpjekur të largohej, ndërkohë që reperët vazhdonin të shkëmbenin grushta.

Detaje të reja/ Plagosja e moderatores së njohur dhe

Më të lexuarat