BREAKING NEWS

Vjen reagimi zyrtar nga policia për krimin e dyfishtë në Vlorë: Nipi vret xhaxhin, më pas edhe veten

Vjen reagimi zyrtar nga policia për krimin e dyfishtë në
x
BREAKING NEWS

Ambasadorja Kim: Ky është një mesazh i fuqishëm për kundërshtarët tanë. S’mund të kërkonim më shumë se kaq

Ambasadorja Kim: Ky është një mesazh i fuqishëm për
x
BREAKING NEWS

“Është një njeri që i njeh mirë shërbimet sekrete”/ Artan Hoxha nxjerr informacionin e rëndësishëm, flet me emra dhe zbulon ku fshihet vrasësi i Remzi Hoxhës: Krim shtetëror!

“Është një njeri që i njeh mirë shërbimet
x
BREAKING NEWS

“Kush është spiuni?”, Artan Hoxha nxjerr prapaskenat e grabitjes së biznesmenit në Krujë dhe bën paralajmërimin ‘bombë’: Do të ketë viktima!

“Kush është spiuni?”, Artan Hoxha nxjerr prapaskenat e
x
BREAKING NEWS

Rritja e numrit të rasteve me Covid, Italia merr vendimin drastik ndaj Shqipërisë, hyn në fuqi menjëherë që ditën e nesërme

Rritja e numrit të rasteve me Covid, Italia merr vendimin drastik ndaj
x
BREAKING NEWS

“Berishën po e mbështesin njerëzit e korruptuar”, Frrok Çupi plas deklaratën ‘bombë’ për ish-kryeministrin dhe ngre alarmin për lëvizjen e fundit të Bashës

“Berishën po e mbështesin njerëzit e korruptuar”,
x
BREAKING NEWS

SPAK lë pas hekurave avokatin e njohur. Zbardhen detajet

SPAK lë pas hekurave avokatin e njohur. Zbardhen detajet
x
BREAKING NEWS

Basha bën publikë organizatorët që duan ta largojnë nga drejtimi i PD, akuzon dyshen Meta-Berisha si skenaristë dhe regjisorë të foltores antiamerikane

Basha bën publikë organizatorët që duan ta largojnë nga
x

Gossip

Detaji që kaloi pa u vënë re! Rudina dhe Marku martohen më 1 tetor, por...kanë një kusht për të ftuarit në dasmë

Detaji që kaloi pa u vënë re! Rudina dhe Marku martohen më 1

Aktoren e humorit Rudina Dembacajn shumë shpejt do e shohim nuse me fustan të bardhë. Artistja dhe Mark Frroku do kurorëzojnë dashurinë e tyre në martesë më 1 Tetor dhe kanë shpërndarë ftesat e dasmës.

“Me bekimin e fëmijëve tanë Viktoria, Leonard, Erta dhe Mara dëshirojmë të kurorëzojmë dashurinë tonë përpara Zotit, familjarëve dhe miqve që na gëzojnë jetën!

Ndaj do të ishim të lumtur t’ju kishim në festën tonë të paharrueshme, ditën e premte, 01.10.2021, ora 19:00.

Lutem konfirmimin tuaj sa më herët”, shkruhet në ftesë.

Por një detaj tjetër është edhe kushti që Rudina e Marku kanë vendosur për të ftuarit, të cilët duhet të jenë të vaksinuar ose të tregojnë në hyrje test negativ Covid-19.

"Duke kërkuar mirëkuptimin tuaj, ju duhet të tregoni detyrimisht në hyrje çertifikatën e vaksinimit ose test negativ Covid-19 të 48 orëve të fundit", shkruhet në ftesë.

Detaji që kaloi pa u vënë re! Rudina dhe Marku martohen më 1

Më të lexuarat