BREAKING NEWS

Fundoset Shkëlzeni dhe ministri i Drejtësisë së Sali Berishës, inxhinierja nxjerr për herë të parë në SPAK faktin që vërteton lidhjet e fshehta të djalit të tij si pronar në hije i biznesit të vdekjes në Gërdec

Fundoset Shkëlzeni dhe ministri i Drejtësisë së Sali
x
BREAKING NEWS

Spartak Braho: Në tryezën e SPAK, fletë-arresti për Sali Berishën, prokurorët gati kërkesën për t’i kërkuar Kuvendit autorizimin që çon në pranga ish-kryeministrin

Spartak Braho: Në tryezën e SPAK, fletë-arresti për Sali
x
BREAKING NEWS

Ja të gjitha dhuratat e Edi Ramës për Carlo Bollinon, si e vendosi të gjithë shtetin në shërbim të bizneseve të tij, nga përfitimi i kontratave Bunkart 1, Bunkart 2, deri tek falja me firmën e kryeministrit për 20 vite prona publike me 1 euro qira, zba...

Ja të gjitha dhuratat e Edi Ramës për Carlo Bollinon, si e
x
BREAKING NEWS

"S'kishte bazë ligjore për demontim të fishekëve, më pas doli urdhëri për.."/ Tragjedia e Gërdecit, zbardhet dëshmia e sekretarit të Përgjithshëm të Ministrisë së Mbrojtjes

"S'kishte bazë ligjore për demontim të fishekëve,
x
BREAKING NEWS

“Urdhrin e kërkon shefi”/ Tragjedia e Gërdecit, zbardhet dëshmia e ish-ushtarakut

“Urdhrin e kërkon shefi”/ Tragjedia e Gërdecit, zbardhet
x
BREAKING NEWS

Dosja “Tropoja”, si u ekzekutuan njëri pas tjetrit vëllezërit Haklaj pas konfliktit me Berishën, kush janë 15 zyrtarët që rrezikojnë burgun, ja provat që po heton SPAK

Dosja “Tropoja”, si u ekzekutuan njëri pas tjetrit
x
BREAKING NEWS

Zylfie Haklaj flet për gazetën “SOT” dhe paralajmëron fundosjen e Sali Berishës në SPAK për dosjen e vrasjeve në Tropojë: Është bërë si një qen i tërbuar që po përpiqet të hajë çdo person që i del përpara

Zylfie Haklaj flet për gazetën “SOT” dhe paralajmëron
x
BREAKING NEWS

Skandali, ja si Rama ndihmoi Bolinon për të grabitur pronat tek ish-Kompleksi “Partizani” me të njëjtën skemë që ndoqi me Jamarbër Malltezin, zbardhen akuzat dhe dokumentet

Skandali, ja si Rama ndihmoi Bolinon për të grabitur pronat tek
x

Gossip

“Dhimbja është e madhe”, Eni Çobani humb njeriun e shtrenjtë të familjes

“Dhimbja është e madhe”, Eni Çobani humb njeriun e

Juristja Eni Çobani ka ndarë sot lajmin e trishtë. Ajo ka treguar se ka humbur vjehrrin.

Ajo e pikëlluar mes rreshtash ka treguar se ka jetuar me vjehërrit më shumë se me prindërit e saj, prandaj kjo ikje nuk është e lehtë për të.

Postimi i Eni Çobanit:

Sot ne oren 7.30 me syte te qete dhe me shpirtin plot u largua nga jeta vjehrri im i nderuar Ing.Fision Reshat Shehu.
Me duket sikur ne kete shtepi dhe me keta prinder jetova me shume se me te mite me vjehrren 24 vjet dhe pas ikjes se saj dhe 3 vjet me vjehrrin pra 27 vjet me te.
Me deshen si vajzen e tyre dhe une si prindrit e mi jau kemi bere hallall njeri tjetrit gjithcka por do ju jem perjete mirnjohese mbi te gjitha per ate dashuri dhe mbeshtetje te pamate per dashurine e tyre me te madhe Aldin.
Gjyshi i dashur sot me dhe nje mesazh te madh qe jeta nuk është të marrësh dhe të kesh, është të japësh dhe të jesh dhe une sot me duart e tua ne dore e duke pare njeri tjetrin ne sy ike i qete duke me dhene bekimin tend dhe qe une isha e nderuar qe mbylla syte e tu.

“Dhimbja është e madhe”, Eni Çobani humb njeriun e
Ishte kenaqesi dhe dashuri cdo dite sherbimi per ty ne keto dite te veshtira por mua Aldit Avenirit na ke lene nje boshllek te pamate.Dhoma yte do jete ngushellimi yne ku do rrime e do kujtojme me nostalgji cdo moment.
Qofsh i xhenetit dhe e di qe ti sot vajte prane dashurise tende Lilit.
Per te gjithe miqte e te afermit ju presim prane Funeral Alba.Neser ne 13.00 percjellim per ne banesen e fundit gjyshin me pas po ketu presim vizita diten e shtune dhe te diele
10.00-13.00 dhe 16.00-19.00.
Faleminderit te gjitheve qe na qendruan afer ne keto dite te veshtira per ne.
Respekte Aveniri Eni Adi Shehu.