BREAKING NEWS

Ministria e Shëndetësisë informon qytetarët: Ja si paraqitet situata epidemiologjike në vend

Ministria e Shëndetësisë informon qytetarët: Ja si paraqitet
x
BREAKING NEWS

“Le të shohim nga e ardhmja”, Edi Rama jep lajmin nga Egjipti: Ja çfarë do të ndodhë së shpejti

“Le të shohim nga e ardhmja”, Edi Rama jep lajmin nga Egjipti:
x
BREAKING NEWS

Edi Rama pritet me ceremoni shtetërore në Egjipt, nënshkruhen tre marrëveshjet e rëndësishme

Edi Rama pritet me ceremoni shtetërore në Egjipt, nënshkruhen tre
x
BREAKING NEWS

Plas skandali/ Serbia ndalon boksierët nga Kosova, Shqipëria braktis botërorin. Ja çfarë ka ndodhur në kufi

Plas skandali/ Serbia ndalon boksierët nga Kosova, Shqipëria braktis
x
BREAKING NEWS

Vendimi hyn menjëherë në fuqi/ Emërohet drejtori i Përgjithshëm i Tatimeve, kush është emri i njohur që i besohet posti i rëndësishëm

Vendimi hyn menjëherë në fuqi/ Emërohet drejtori i
x
BREAKING NEWS

Projekti/ Sekuestrohen pasuritë që kalojnë 2-fishin e të ardhurave, ja pronat që zotërojnë politikanët shqiptarë, nga Meta e Berisha, te Rama, Basha e deputetët

Projekti/ Sekuestrohen pasuritë që kalojnë 2-fishin e të
x
BREAKING NEWS

Zbardhet qarkorja, PD rrëzon Berishën: Topalli, Imami dhe gjithë “garda e vjetër” u përjashtuan prej tij, “Foltoren” po e përdor si mjet shantazhi

Zbardhet qarkorja, PD rrëzon Berishën: Topalli, Imami dhe gjithë
x
BREAKING NEWS

Shkarkimi i Metës pa afat, seanca në Kushtetuese nuk parashikohet as në nëntor, presidenti vijon luftën në prapaskenë

Shkarkimi i Metës pa afat, seanca në Kushtetuese nuk parashikohet as
x

Gossip

“Dhimbja të kalit”, Bes Kallaku rrëfen me lot në sy jetën e tij të vështirë: Flija në tavolinë!

“Dhimbja të kalit”, Bes Kallaku rrëfen me lot në sy

Aktori Bes Kallaku ka dhënë mbrëmjen e djeshme një intervistë të rrallë për motrën e tij Anën, e cila moderon emisionin ‘Jeto me orën’.

Përballë moderatores Ana Kallaku ai u shpreh se ka qenë një rrugë e vështirë, por dhimbja të kalit dhe të brumos.

Bes Kallaku: "Paga që merrja në fillim nuk dilnin as për lekët e furgonit vajtje-ardhje. Flija në karrige, flija në tavolinë. Prisja për makinë të rastit në "Zog të Zi" për t'u kthyer në Fushë-Krujë, por kjo dhimbje të kalit, të brumos dhe mbi të gjitha të jep forcën."

Aktori u shpreh se dhimbja të bën të ditur.

"Edhe në momentet më të vështira t’i do gjesh guximin dhe forcën për të ecur përpara”, tha aktori.

Bes Kallaku: "Njeriun e brumos sakrifica, e brumos vuajtja, ose më saktë dhimbja të bën të ditur. Nëse ka të tillë që nëse rrëzohen do e kenë të vështirë të ngrihen unë nuk e kam problem sepse në jetë kam qenë edhe më parë i rrëzuar dhe ti nuk mund të ngrihesh pa qenë i rrëzuar."

Më të lexuarat