Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Dhjetë vite burg për aktorin e njohur, ja për çfarë akuzohet

Postuar: 25/09/2018 - 22:03

Aktori i njohur amerikan, Bill Cosby është dënuar me 3-10 vite burg  pasi u shpall fajtor për sulmet seskuale.

81-vjeçari do të qëndrojë në burgun e Pensilvanisë. Edhe pse krimi mbart një maksimum prej 10 vitesh burg, udhëzimet për dënimin ofrojnë një rang prej 22 dhe 36 muajsh, ndonëse kohëzgjatja e dënimit mund të shkojë një vit shtesë për shkak të “rrethanave të rënda”.

Në gjykatë janë shqyrtuar tre raste të sulmeve seksuale që ka kryer ndër vite. TMZ ka konfirmuar se viktima Andrea Constand solli detaje të ngacmimeve që i ka bërë Cosby si dhe pasojat që ka vuajtur.

Ai hyri i buzëqeshur në gjykatë, por duket se kjo pamje nuk ka qëndruar gjatë në fytyrën e tij.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 6

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 22/10/2018 - 16:25

Balada më e re e këngëtarit Butrint Imeri ka publikuar sot është mjaft e veçantë.

Postuar: 22/10/2018 - 15:42

Pak ditë më parë, trashëgimtarja e “Top Medias”, Lori Hoxha, festoi ditëlindjen në nj

Postuar: 22/10/2018 - 15:27

‘Bebi Mbretëror’ me siguri do të jetë një vazjë.

Postuar: 22/10/2018 - 14:51

Pasi babi Ermal u lirua nga burgu dhe iu bashkua familjes, vajza e vogël Hera ka një kërkesë spec

Postuar: 22/10/2018 - 11:01

Bukuria është e gjitha çështje gjenesh dhe nëse ende doni prova për këtë, mjafton të përmendim fa

Postuar: 22/10/2018 - 10:51

Gruaja e “zotit të drogës” El Chapo, ndërkohë që ky ndodhet në burg në Nju Jork, në p

Postuar: 22/10/2018 - 10:39

Moderatorja shqiptare, njëherësh vajza e aktorit të njohur Behar Mera, bëhet nënë për herë të dyt