BREAKING NEWS

Spartak Ngjela lëshon ‘BOMBËN’ ndaj Lulzim Bashës: Ka procese penale në SHBA, ja mesazhi i ambasadores Yuri Kim

Spartak Ngjela lëshon ‘BOMBËN’ ndaj Lulzim Bashës:
x
BREAKING NEWS

Largimi nga politika i Gramoz Ruçit, Spartak Ngjela tregon dy arsyet dhe plas paralajmërimin e fortë: Do të ketë pasoja për PS-në!

Largimi nga politika i Gramoz Ruçit, Spartak Ngjela tregon dy arsyet dhe
x
BREAKING NEWS

Ishte krahu i djathtë i Arta Markut kur drejtonte institucionin e rëndësishëm/ KPK merr vendimin e menjëhershëm dhe shkarkon prokuroren e njohur të Tiranës

Ishte krahu i djathtë i Arta Markut kur drejtonte institucionin e
x
BREAKING NEWS

VENDIM zyrtar! Bashkimi Europian jep lajmin e shumëpritur për Shqipërinë

VENDIM zyrtar! Bashkimi Europian jep lajmin e shumëpritur për
x
BREAKING NEWS

Dhunohet drejtoresha në Bashkinë e Tiranës, policia fundos autorin. Zbardhet shkaku (EMRI+FOTO)

Dhunohet drejtoresha në Bashkinë e Tiranës, policia fundos
x
BREAKING NEWS

Grupimi 'Për PD-në' del në konferencë të jashtëzakonshme, Harxhi bën denoncimet e forta: Vëzhguesit janë kërcënuar! Ja cila është shkelja më e rëndë!

Grupimi 'Për PD-në' del në konferencë të
x
BREAKING NEWS

Pas shpalljes ‘non grata’ të Sali Berishës dhe urdhrit të Biden, Frrok Çupi paralajmëron zhvillime të BUJSHME në Shqipëri: Nesër do të çuditen kur të formulohen akuza për...

Pas shpalljes ‘non grata’ të Sali Berishës dhe urdhrit
x
BREAKING NEWS

Rama jep sinjalet e para për qeverinë e re, 9 ministra rrezikojnë largimin në shtator, vetëm 7 emra futen në Presidiumin e Kongresit, ja lista

Rama jep sinjalet e para për qeverinë e re, 9 ministra rrezikojnë
x

Gossip

Dhurata luksoze nga partneri misterioz/ Këngëtarja e njohur shqiptare i befason të gjithë me deklaratën dhe jep lajmin e bukur: Më në fund! Ne do martohemi së shpejti

Dhurata luksoze nga partneri misterioz/ Këngëtarja e njohur shqiptare

Morena Taraku është treguar gjithmonë e rezevuar për jetën e saj private. Megjithëse është përfolur gjatë për një lidhje dashurie dhe poston vazhdimisht në Instagram foto nga dhurata luksoze që merr nga një partner misterioz, ajo ende nuk ka konfirmuar asgjë. Por duket se fjalët e kanë lodhur shumë këngëtaren seksi, sa që i është dashur të bëjë një sqarim. Duke ironizuar situatën, ajo ka bërë lëmsh rrjetin edhe me një pjesë të deklaratës në InstaStory ku shkruan se ajo dhe i dashuri do të martohen.

“Më në fund vendosa të flasë për këtë çështje… Së pari, nuk po e fsheh marrëdhënien time, thjesht mendoj se nuk është puna e askujt. Së dyti, po ne do të martohemi së shpejti. Edhe pse mund të dukem e nxituar, mezi po pres që ta kalojë pjesën tjetër të jetës me të dashurin tim. Së fundi, e vodha këtë postim nga dikush, sepse e di që të gjithë ju që fusni hundët kudo do e lexoni. Me pak fjalë, pini më shumë ujë dhe jini në paqe. Më e rëndësishmja shikoni punën tuaj. Morena”, shkruan ajo.

Morena më pas ka publikuar një foto si për t’i mbyllur gojën disa prej ndjekësve, me një buqetë me lule.

Kujtojmë se herën e fundit që kemi parë këngëtaren në një projekt muzikor është në videoklipin e Ledri Vulës “Don Mo”, i realizuar në Dubai ku Morena është protagoniste si modele.

Dhurata luksoze nga partneri misterioz/ Këngëtarja e njohur shqiptare

Dhurata luksoze nga partneri misterioz/ Këngëtarja e njohur shqiptare