BREAKING NEWS

"Ore e ka seriozisht?" Ndizet keq debati mes të ftuarëve në emision live: Pusho mos bëj zhurmuesin

"Ore e ka seriozisht?" Ndizet keq debati mes të ftuarëve
x
BREAKING NEWS

Ashpërsohen tensionet, serbët provokojnë trupat e KFOR-it dhe shpërthejnë bombë molotov në kufi

Ashpërsohen tensionet, serbët provokojnë trupat e KFOR-it dhe
x
BREAKING NEWS

"Personat që qëllojnë janë..."/ Eksperti i sigurisë del me deklaratën e fortë: Objektivi kryesor i Serbisë është zhbërja e Kosovës

"Personat që qëllojnë janë..."/ Eksperti i
x
BREAKING NEWS

"Kurti luan me 5 porta", Kreshnik Spahiu reagon me tone të ashpra ndaj kryeministrit të Kosovës, ja skema që po përdor në situatën e tensionuar në Veri

"Kurti luan me 5 porta", Kreshnik Spahiu reagon me tone të ashpra
x
BREAKING NEWS

Ra aksidentalisht nga pallati ku punonte, identifikohet 62- vjeçari që humbi jetën në Sarandë (foto)

Ra aksidentalisht nga pallati ku punonte, identifikohet 62- vjeçari
x
BREAKING NEWS

Eksperti i çështjeve të sigurisë zbulon arsyen kryesore: Ja pse u detyrua SHBA të marrë masa të forta ndaj Kosovës

Eksperti  i çështjeve të sigurisë zbulon arsyen kryesore:
x
BREAKING NEWS

Çfarë ndodhi? Drejtori i Ujësjellës Kanalizimeve shoqërohet në polici (emri)

Çfarë ndodhi? Drejtori i Ujësjellës Kanalizimeve
x
BREAKING NEWS

Stuhi, erëra të fuqishme dhe breshër, parashikimi i motit për gjatë javës, ja çfarë do të ndodhë me temperaturat

Stuhi, erëra të fuqishme dhe breshër, parashikimi i motit
x

Gossip

“Dhuroja 1 mijë euro familjes së Palit”, Olta kërkon të vërë në vështirësi Luzin, përgjigja e la pa fjalë

“Dhuroja 1 mijë euro familjes së Palit”, Olta kërkon

Luiz Ejlli premtoi në spektaklin e së martës se nëse do të ishte ai fituesi i 100 mijë eurove, njëpjesë të shumës do ta dhuronte për familjen e të ndjerit Pal Kola, rojes së sigurisë i cili humbi jetën natën që u sulmua me armë Top Channel.

Këtë premtim të tijin mesa duket e kishte fiksuar mirë Olta Gixhari, e cila gjatë bisedës me Luizin në oborr tha se deklarata e tij mbrëmjen e kaluar ishte shumë e bukur, por që ai mund ta bëjë realitet edhe nëse nuk fiton, duke dhuruar 1 mijë euro që ka marrë deri më tani nga një kompani pijesh energjike.

Pjesë nga biseda:

Olta: Ajo pjesa që the mbrëmë se do dhurojë një pjesë të lekëve që do fitosh, jepja që tani ato 1 mijë eurot që ke marrë nga 8s2, mos prit 6 majin, se mabse nuk fiton.

Luizi: Do t’i jap shumë më tepër, kur të dal. Edhe po nuk fitova do të dhuroj shumë më tepër, se e njoh familjarisht.