BREAKING NEWS

“Do ndodhë shumë shpejt”, Spartak Ngjela reagon pas deklaratës tronditëse të ish-këshilltarit Bolton dhe zbulon çfarë e pret presidentin

“Do ndodhë shumë shpejt”, Spartak Ngjela reagon pas
x

Gossip

Diana Ziu nuk la gjë pa thënë për Vera Grabockën, reagon për herë të parë Alketa Vejsiu pas akuzave të rënda

Diana Ziu nuk la gjë pa thënë për Vera Grabockën,

Kompozitorja Diana Ziu ka qenë këto ditë në qendër të vëmendjes së mediave për akuzat e ndryshme drejtuar Vera Grabockës dhe Alketa Vejsiut të cilat organizojnë këtë vit Festivalin e 58-të të Këngës në RTSH.

Sot Alketa ka reaguar për herë të parë duke i kthyer përgjigje ndjekësve në Instagram duke i siguruar se në festival do të ketë meritokraci.

"Presim të shikojmë korrektësi që besojmë se do të ketë sa të jetë në duart e tua", shkruan ndjekësi. "Patjetër, fitore me meritë", i përgjigjet Alketa.

"Të ketë meritokraci", i shkruan një ndjekës tjetër. "Të siguroj për këtë", i përgjigjet moderatorja.