Lajme të tjera
BREAKING NEWS

‘Ilir Meta kërcënon kryeministrin me vrasje’, Frrok Çupi lëshon ‘bombën’: Presidentit t’i hiqet …

‘Ilir Meta kërcënon kryeministrin me vrasje’, Frrok
x

Gossip

Diçka e bukur po vjen! A do të kemi një bashkëpunim mes Arilenës dhe Ardit Gjebresë?

Diçka e bukur po vjen! A do të kemi një bashkëpunim mes

Të dy të veshur me të bardha, buzë detit dhe Ardit Gjebrea i ulur pranë pianos, Arilena Ara ka postuar një foto ku i ka kuriozuar fansat pasi mendojnë se dyshja po bëjnë një bashkëpunim dhe nëse kjo është e vërtetë, padiskutim që do jetë një hit.

Por në fakt, sipas asaj që po bën Arditi, do jetë në vijimësinë e programit “E diela shqiptare”.

“Moment”, ka shkruar Arilena krah postimit, ndërsa Arditi ka zbuluar se Ara do të jetë pjesë e rubrikës ‘Tani mund të këndosh’ në ‘E diela shqiptare’.

Kujtojmë se personazhi i parë në rubrikën e re të së dielës ishte reperi kosovar mjaft i suksesshëm, Ledri Vula.

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Moment.. @arditgjebrea ??

A post shared by Arilena Ara (@arilenaaraa) on

Më të lexuarat