BREAKING NEWS

“Dëshmia më e qartë se Policia e Shtetit ishte vënë në dispozicion të bandës së drogës”, Alibeaj reagon ndaj arrestimit të ish-shefit të policisë: Trafiku bëhej me bekimin e kryeministrit dhe ekzekutohej nga Saimir Tahiri

“Dëshmia më e qartë se Policia e Shtetit ishte
x
BREAKING NEWS

Policia e kërkonte që prej 2017/ Zbardhen detaje të reja nga arrestimi, ja ku ishte fshehur fshehur për 5 vite ish-shefi i policisë që u arratis nga Muriqani

Policia e kërkonte që prej 2017/ Zbardhen detaje të reja nga
x
BREAKING NEWS

Emri/ I përfshirë në trafikun e drogës së Habilajve, arrestohet në Berat ish-shefi i Policisë së Dhërmiut

Emri/ I përfshirë në trafikun e drogës së Habilajve,
x
BREAKING NEWS

“Personazhe të njohur, të majtë e të djathtë do të jenë subjekt i drejtësisë”, paralajmërimi i fortë i Vangjelit: ‘Moti politik’ do të bëhet shumë më i nxehtë në shtator

“Personazhe të njohur, të majtë e të djathtë do
x
BREAKING NEWS

“Ngjarje që ka vënë në dilemë dhe vështirësi të madhe policinë”, Klodiana Lala zbardh detaje të reja nga humbja e kontakteve me Martinajn: Ja cilat janë tre zonat që po hetohen

“Ngjarje që ka vënë në dilemë dhe
x
BREAKING NEWS

“Shkatërrimi i ndërtesave gjatë tërmetit, erdhi si pasojë e korrupsionit”, Meta plas deklaratën e fortë dhe akuzon qeverinë: Durrësi nën presionin e mafies

“Shkatërrimi i ndërtesave gjatë tërmetit, erdhi si
x
BREAKING NEWS

Mister fati i Ervis Martinajt, Klodiana Lala zbulon mesazhin e tij të fundit

Mister fati i Ervis Martinajt, Klodiana Lala zbulon mesazhin e tij të
x
BREAKING NEWS

“Rrethi atyre që duan destabilizimin e Malit të Zi po ngushtohet!”, Dritan Abazoviç bën deklaratën e fortë dhe i bën thirrje Prokurorisë: Ata që duan të më ‘heqin kokën’, të nxitojnë, pasi...

“Rrethi atyre që duan destabilizimin e Malit të Zi po
x

Gossip

“Diçka më goditi në fytyrë, m'u sul si bishë”, Aurela Gaçe rrëqeth me mesazhin

“Diçka më goditi në fytyrë, m'u sul si

Çdo familje shqiptare po përjeton dhimbjen e familjes Avdia që ditën e djeshme humbën vogelushen e tyre 7 vjeçare.

Një reagim i fortë ka ardhur dhe nga këngëtarja e njohur, Aurela Gaçe, e cila i është bashkuar dhimbjes dhe i ka shprehur ngushëllime familjarëve të vajzës që u vra nga papërgjeshmëria e efektivit të policisë, Arjan Tase, i cili goditi për vdekje me skaf të miturën teksa ishte duke u larë në breg të detit.

Gaçe me shkrimin e saj ka përlotur të gjithë pasi me fjalët e saj ka përshkruar dhimbjen që Joanda ndjehu në ato momente.

“MA, ba po shkoj në breg të detit. Uji është i kristaltë. Ju premtoj se do vij shpejt. E keni parë sa i bukur është deti? Oh sa më përkëdhel fytyrën flladi i erës, guralecët më gudulisin dhe dielli më përqafon. Ma, të dua, vij për pak. Maaa, baaa, diçka më goditi në fytyrë, mu sul si një bishë, si furtunë, a thua se kisha faj? Po unë çfarë kam bërë ma? Shkulmi i gjakut po e heq të kristaltën e ujit, qetësia ledhatuese u godit nga britma. Ba më dhemb, më dhemb. Po shoh dritë, nuk dëgjoj më asnjë zë, drita u shua, dhe dhimbja, ma nuk të shoh më, as ty ba. Nuk e kam më dorën njgitur me tënden. Unë nuk jam më, po ç’faj pata?”, shkruan ajo.

Më të lexuarat