BREAKING NEWS

Bien ndjeshëm rastet e reja/ Ministria e Shëndetësisë publikon bilancin e COVID, ja çfarë ka ndodhur në 24 orët e fundit

Bien ndjeshëm rastet e reja/ Ministria e Shëndetësisë
x

Gossip

Diell dhe puthje plot pasion, Rudina ndan momente intime me Marku Frrokun

Diell dhe puthje plot pasion, Rudina ndan momente intime me Marku Frrokun

Rudina Dembacaj po e shijon në maksimum lidhjen me Mark Frrokun, me të cilin shfaqet pothuajse çdo herë bashkë.

Së fundi, aktorja postoi disa fotografi, në të cilat shfaqet e lumtur duke i dhuruar puthje partnerit, Mark Frroku.

Dyshja duken shumë të dashuruar në krahët e njëri-tjetrit, ndërsa pranuan shumë komente pozitive nga ndjekësit.

Kujtojmë se çifti vendosën që në fillim të këtij viti ta kurorëzojnë dashurinë e tyre me martesë. 

Diell dhe puthje plot pasion, Rudina ndan momente intime me Marku FrrokunDiell dhe puthje plot pasion, Rudina ndan momente intime me Marku Frrokun