BREAKING NEWS

"Berisha ka marrë huqet e Lulit", ish deputeti: Njerëzit duan Big Brother-in, jo fantazitë e Saliut

"Berisha ka marrë huqet e Lulit", ish deputeti: Njerëzit
x
BREAKING NEWS

Berisha e sfidon ‘Live’, Rama e pret në takim, ja data

Berisha e sfidon ‘Live’, Rama e pret në takim, ja data
x
BREAKING NEWS

'Perla' e deputetit Korreshit/ Çfarë tha deputeti që shkriu së qeshuri studion (VIDEO)

'Perla' e deputetit Korreshit/ Çfarë tha deputeti që
x
BREAKING NEWS

Baton Haxhiu zbardh prapaskenat e udhëtimit me Ramën dhe Duçkën dhe ngre dyshime të forta: Doriani ka pasur një trajtim të veçantë në Kiev, më bënë përshtypje çantat…

Baton Haxhiu zbardh prapaskenat e udhëtimit me Ramën dhe
x
BREAKING NEWS

"Kryeministri duhet të përballet me të vërtetën", Dash Shehi reagon për skandalin “McGonigal”: Rama duhet të japë dorëheqjen!

"Kryeministri duhet të përballet me të
x
BREAKING NEWS

Ministria e Financave del me njoftimin e rëndësishëm, ja çfarë do të ndodhi me inflacionin gjatë vitit 2023

Ministria e Financave del me njoftimin e rëndësishëm, ja
x
BREAKING NEWS

"Edi Rama lakohet 14 herë dhe akuzohet për një gjë të tmerrshme", Berisha del me reagimin e fortë: Është i vetmi kryeministër që mbron vendimin e Serbisë për të mos i vendosur sanksione Rusisë

"Edi Rama lakohet 14 herë dhe akuzohet për një gjë
x
BREAKING NEWS

Korreshi nxjerr të fshehtat e grupit të PD-së, zbulon kërkesën për bashkim: Gazmend Bardhi i ka dërguar Berishës një shkresë

Korreshi nxjerr të fshehtat e grupit të PD-së, zbulon
x

Gossip

Dikur me kredi, nuk e merrni dot me mend se sa është pasuria e Bebe Rexhës në ditën e sotme

Dikur me kredi, nuk e merrni dot me mend se sa është pasuria e Bebe

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Bebe Rexha, është ylli që fshihet pas këngëve hite të artistëve të njohur botëror, por kohët e fundit edhe të këngëve të saj.

Pas nënshkrimit për Warner Records në 2013, ajo mori kredi për këngën e Eminem “The Monster”. Rexha ka kontribuar edhe në shkrimin e këngëve të Shinee, Selena Gomez dhe Nick Jonas, Eminem, Rihanna e shumë të tjera. Këngëtarja dhe tekstshkruesja amerikane duket se është e fokusuar në karrierën e saj.

Megjithatë, ka zëra se ajo ka qenë në lidhje me Keyan Safyari dhe Martin Garrix në të kaluarën. Nga fillimi i karrierës e deri më sot, ylli i hitit “Say My Name” ka arritur që në llogarinë e saj bankare t’i arkëtojë më shumë se 5 milionë dollarë. Bebe Rexha pati një shfaqje të mrekullueshme ndërsa performoi në pjesën e parë, në ndeshjen e futbollit Detroit Lions kundër Buffalo Bills në Detroit, Michigan në Ditën e Falënderimeve.

33-vjeçarja vuri në pah linjat e saj me një palë pantallona të zeza të ngushta teksa dominonte skenën. Rexha i kombinoi pantallonat e saj seksi me një xhaketë motorike të zezë me vezullim, me supe këndore, shkruan DailyMail.