BREAKING NEWS

‘S’do lemë gur pa luajtur’, kryeministri Rama niset drejt SHBA dhe jep lajmin e madh për qytetarët

‘S’do lemë gur pa luajtur’, kryeministri Rama niset drejt
x

Gossip

“Dikur mendoja që dashuria ishte thjesht një ëndërr, derisa u dashurova me ty”/ Feston sot ditëlindjen, moderatorja e njohur shqiptare merr surprizën e bukur në zyrë (VIDEO)

“Dikur mendoja që dashuria ishte thjesht një ëndërr,

Moderatorja shumë e dashur për publikun shqiptar, Fatma Methasani, feston sot ditëlindjen.

Ajo ka lindur më 28 tetor të vitit 1994 dhe sot ka mbushur 26 vjeç.

Kjo ditëlindje e ka gjetur të bekuar me dashurinë e jetës së saj pranë, Alfio Rrotanin, si dhe djalin e tyre të vogël, Noah

Madje, Alfio i bëri asaj urimin më të ëmbël për ditëlindje duke shkruar:

“Dikur mendoja qe dashuria ishte thjesht nje enderr, derisa u dashurova me ty!

gezofsh dhe 100 ditlindje te lumtura djelli i shpirtit tone!”

Për më tepër, sot Fatma është pritur në zyrë me një mini-festë nga kolegët e saj, të cilët kanë arritur ta bëjnë akoma më të lumtur.

“Dikur mendoja që dashuria ishte thjesht një ëndërr,

“Edhe 100 Fatma”- shkruhej në tortën e ditëlindjes, krahas së cilës qëndronte një buqetë me tulipanë dhe një tufë me tollumbace.

Më të lexuarat