BREAKING NEWS

“Do të ndodhet para një rreziku më të madh”/ Frrok Çupi parashikon zhvillime të bujshme, lëshon paralajmërimin 'bombë' për këtë politikan të njohur: Është në prag të burgut

“Do të ndodhet para një rreziku më të madh”/
x
BREAKING NEWS

Paralajmëroi lëvizjen e kryeministrit Rama, Artan Hoxha lëshon ‘thumbin’ e fortë për përplasjen Duka-Veliaj dhe ngre dyshimet: Mund ta ketë bërë...

Paralajmëroi lëvizjen e kryeministrit Rama, Artan Hoxha lëshon
x
BREAKING NEWS

Aksion “blic”, Fieri në “shtetrrethim”, FNSH-ja kontrollon makinat luksoze dhe ato me targa të huaja/ Çfarë ka ndodhur?

Aksion “blic”, Fieri në “shtetrrethim”, FNSH-ja
x
BREAKING NEWS

“SHIK-u i Berishës donte të më eliminonte”/ Vjen dëshmia tronditëse nga SHBA, biznesmeni i njohur shqiptar rrëfen si e shpëtoi Arben Kraja

“SHIK-u i Berishës donte të më eliminonte”/ Vjen
x
BREAKING NEWS

Frrok Çupi: Meta është interceptuar në trafiqe droge e njerëzish ku dëmtohen interesat e SHBA, ai dhe Berisha i kanë sytë nga Ukraina, synojnë azil në Rusi

Frrok Çupi: Meta është interceptuar në trafiqe droge e
x
BREAKING NEWS

Pas “non grata”-s, Berisha rrezikon sanksione ekonomike, FBI-CIA-DASH bashkëpunim me Thesarin për aferat e emrave në listën e zezë, ja raporti

Pas “non grata”-s, Berisha rrezikon sanksione ekonomike,
x
BREAKING NEWS

PD zbardh pazaret e Ilir Metës me mazhorancën për zgjedhjet vendore, nuk ankimoi në Gjykatën Kushtetuese paligjshmërinë e 30 qershorit

PD zbardh pazaret e Ilir Metës me mazhorancën për zgjedhjet
x
BREAKING NEWS

Zbardhet lista, ja familjet e kualifikuara për të përfituar kredi të butë në Tiranë, procedurat si veprohet

Zbardhet lista, ja familjet e kualifikuara për të përfituar kredi
x

Gossip

Dikur mike, sot rivale! Publikohen momentet kur Bora dhe Beatrix ishin shoqe të mira (VIDEO që po ‘çmend’ rrjetin)

Dikur mike, sot rivale! Publikohen momentet kur Bora dhe Beatrix ishin shoqe

Treshja Bora-Donald-Beatrix ka qenë më e përfolura e ditëve të fundit e sidomos pas spektaklit të së premtes në Big Brother Vip, ku u bënë shumë deklarata të forta. Donaldi reagoi i prekur kur mësoi së Bora po e priste jashtë, por tha se lidhja mes tyre ka marrë fund dhe se ai nuk po tallet me Beatrixën.

Ndërkohë, Beatrix i kërkoi falje Borës dhe pohoi se ndjenjat e saj për Donaldin nuk ndryshojnë.

Mirëpo, nëse sot janë “rivale”, dikur Bora dhe Beatrix kanë qenë shoqe të mira. Kjo duket shumë qartë në videon e mëposhtme. Bora dhe vëllai i Beatrix, Alban Ramosaj kanë qenë dikur partnerë në spektaklin e kërcimit “Dance ëith me” dhe vajzët njihen prej atëherë. Ato madje shihen duke kërcyer me njëra-tjetrën dhe duken mjaft të qeshura.

Bora nuk ka reaguar ende për situatën e krijuar së fundi, por me gjërat që kanë ndodhur me shumë mundësi marrëdhënia e saj me Beatrix nuk do të jetë si më parë.

Dikur mike, sot rivale! Publikohen momentet kur Bora dhe Beatrix ishin shoqeDikur mike, sot rivale! Publikohen momentet kur Bora dhe Beatrix ishin shoqe

Më të lexuarat