BREAKING NEWS

Cila PD regjistrohet në zgjedhjet vendore? Kreu i KQZ habit me përgjigjen

Cila PD regjistrohet në zgjedhjet vendore? Kreu i KQZ habit me
x
BREAKING NEWS

Skandali McGonigal, thirrja e fortë e Rudina Hajdarit: Rama do të hetohet nga FBI, SPAK të bashkëpunojë me amerikanët

Skandali McGonigal, thirrja e fortë e Rudina Hajdarit: Rama do të
x
BREAKING NEWS

Ndihmës Sekretarja amerikane e shtetit vizitë në Tiranë, ja çfarë pritet të diskutohet

Ndihmës Sekretarja amerikane e shtetit vizitë në Tiranë, ja
x
BREAKING NEWS

Regjistrimi në KQZ/ Celibashi zbulon çfarë pritet të ndodhë me PD-në

Regjistrimi në KQZ/ Celibashi zbulon çfarë pritet të
x
BREAKING NEWS

"Berisha sheh ëndrra me sy hapur", Bejko ironizon hapur ish kryeministrin: Me miellin e amerikanëve s'bëhet shaka

"Berisha sheh ëndrra me sy hapur", Bejko ironizon hapur ish
x
BREAKING NEWS

"Rama takon anëtarët e FBI-së se jemi partnerët strategjikë", deputeti socialist për çështjen "McGonigla": Dezinformim, s'ka hetim për kryeministrin

"Rama takon anëtarët e FBI-së se jemi partnerët
x
BREAKING NEWS

Revoltohet Ylli Manjani, shpërthen keq në emision, grushton tavolinën: Nuk paska shteti para për pajisjet e zgjedhjeve?!

Revoltohet Ylli Manjani, shpërthen keq në emision, grushton
x
BREAKING NEWS

Çështja e McGonigal, Blushi del me reagimin: Rama korruptoi zyrtarin e FBI-së

Çështja e McGonigal, Blushi del me reagimin: Rama korruptoi zyrtarin
x

Gossip

Dikur rivalë të përbetuar, Stresi rrëfen hapur krisjen dhe pajtimin me Noizyn: Nuk krenohemi, njerëzit u gëzuan pafund

Dikur rivalë të përbetuar, Stresi rrëfen hapur krisjen dhe

Stresi dhe Noizy ka qenë dy rivalë “të përbetuar” prej vitesh. Mirëpo, vetëm sot, teksa është bërë pjesë e shtëpisë së “Big Brother VIP Kosova”, Arkimed Lushaj, ka rrëfyer krisjen dhe më pas pajtimin me Rigels Rajkun.

Ai i ka zbuluar banorëve se 11 vite nuk kanë folur me njëri-tjetrin. Stresi ka treguar se pasi u pajtuan shumë njerëz u gëzuan.

“Na s’kemi fol për 11 vjet me Noizyn. Në atë kohë ka pas ofendime prej të dy palëve, diçka që në nuk krenohemi por shyqyr që është adoleshenca kjo. Edhe kur jena pajtu na jon gëzuar pa fund njerëz, ama krejt qata njerëz që janë gëzuar u kon desht me na pajtu ma shpejt, ata s’janë kon njerëz të mirë”, u shpreh reperi.