Lajme të tjera
BREAKING NEWS

Fillon procesi gjyqësor ndaj Izet Haxhisë, nisin telashet për Sali Berishën, Prokuroria kërkon thirrjen e dëshmitarëve përfshirë ish-kryeministrin, Ylli Rakipin...

Fillon procesi gjyqësor ndaj Izet Haxhisë, nisin telashet për
x

Gossip

“Disa mendojnë se dinë të këndojnë”, Era Rusi thumbon kolegët që janë pjesë e festivalit të RTSH

“Disa mendojnë se dinë të këndojnë”, Era

Era Rusi do jetë pjesë e Festivalit të Këngës me këngën “Eja Merre”.E ftuar në emisionin “Thumb On” në, Era ka folur për këngëtarët që kanë marrë pjesë këtë vit në Festivalin e Këngës. Ajo shprehet se do ketë shumë risi.

Pjesë nga intervista:

Fatma Haxhialiu: Nga ata që janë aty, për kë merakosesh më shumë kur të këndojë live se si mund të dalë?

Era Rusi: Di të them se festivali sivjet ka risi. Ka disa këngëtarë që publiku mendon se nuk dinë të këndojnë dhe në fakt do na çudisin dhe ka këngëtarë që mendojmë se dinë të këndojnë edhe… mendojmë gabim.

 

 

Më të lexuarat