BREAKING NEWS

SPAK arreston dy zyrtarë brenda Drejtorisë së Burgjeve

SPAK arreston dy zyrtarë brenda Drejtorisë së Burgjeve
x
BREAKING NEWS

Mbledhja e Kryesisë/ Zbardhen emrat e deputetëve dhe anëtarëve që votuan pro dhe kundër hapjes së garës për kreun e PD

Mbledhja e Kryesisë/ Zbardhen emrat e deputetëve dhe
x
BREAKING NEWS

Taulant Balla u paraqit sot në SPAK, zbulohet arsyeja

Taulant Balla u paraqit sot në SPAK, zbulohet arsyeja
x
BREAKING NEWS

Bashkë me Vangjush Dakon, zbardhen 10 emrat e zyrtarëve që u arrestuan dje nga SPAK

Bashkë me Vangjush Dakon, zbardhen 10 emrat e zyrtarëve që u
x
BREAKING NEWS

Çfarë ndodhi? Taulant Balla pritet të ‘zbarkojë’ sot në SPAK

Çfarë ndodhi? Taulant Balla pritet të
x
BREAKING NEWS

Arrestimi i Vangjush Dakos nga SPAK, Andi Bushati 'zbërthen' reagimin e Ramës: Loja e fjalëve që bëri kryeministri...

Arrestimi i Vangjush Dakos nga SPAK, Andi Bushati 'zbërthen'
x
BREAKING NEWS

Arrestimi i Dakos/ Baton Haxhiu zbardh skenarin dhe del me paralajmërimin e fortë: Ja çfarë do të ndodhë me politikanët që kanë dosje penale në SPAK

Arrestimi i Dakos/ Baton Haxhiu zbardh skenarin dhe del me paralajmërimin e
x
BREAKING NEWS

“Nisi me Dakon, por...”/ Kreshnik Spahiu ‘plas’ deklaratën e fortë dhe zbulon planin e SHBA-së për 12 personat non-grata

“Nisi me Dakon, por...”/ Kreshnik Spahiu ‘plas’
x

Gossip

Dita e fundit në BBV? Habit Kiara, shprehet e bezdisur nga Luizi: Ndihem me lak në fyt

Dita e fundit në BBV? Habit Kiara, shprehet e bezdisur nga Luizi: Ndihem me

Kiara është mbrëmjen e sotme në tension për shkak të nominimit ku gjendet “kokë më kokë” me Olta Gixharin. Por i gjithë ky tension duket sikur i ka kushtuar shumë edhe Luizit.

Që mbrëmjen e djeshme mes çiftit ka nisur debati. Kur të gjithë menduan se ata do shijojnë natën e fundit të mundshme, Kiara ka nisur t’i nxjerrë në pah problematikat e partnerit të saj.

Kjo është parë si një lojë nga ana e Kiarës.

Moderatorja k shpehur se partneri nuk i lë hapsirën e duhur e madje ndihet me lak në fyt. I prekur nga kjo situatë Luizi pranoi se ka gabuar.

Por a është kjo një strategji e Kiarës apo është vërtetë e prekur?