BREAKING NEWS

Këshilli i Bashkisë nderon me titullin “Qytetar Nderi i Skraparit”, Spartak Brahon, në vlerësim të veprimtarisë së tij të shquar si deputet, si publicist dhe veprimtar i devotshëm shoqëror

Këshilli i Bashkisë nderon me titullin “Qytetar Nderi i
x

Gossip

Ditë e trishtë për këngëtarin Ermal Fejzullahu, humb personin e shtrenjtë të familjes (FOTO)

Ditë e trishtë për këngëtarin Ermal Fejzullahu, humb

Këngëtari shumë i dashur për publikun, Ermal Fejzullahu përmes një postimi në rrjete sociale ka njoftuar ndarjen nga jeta të një personi të shtrenjtë.

Sot është ditë zie për Ermal Fejzullahun pasi gjyshja e tij ka ndërruar jetë.

Këngëtari ka postuar një foto të gjyshes duke i dhënë lamtumirën i prekur. 

“Lamtumirë gjyshe”, shkruan Ermal Fejzullahu.

Ditë e trishtë për këngëtarin Ermal Fejzullahu, humb

Më të lexuarat