Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Ditëlindja magjike e Majlinda Bregut, e bija e lë pa fjalë më dedikimin (Foto)

Postuar: 19/05/2019 - 13:02

Ish deputetja demokrate Majlinda Bregu feston sot ditën e saj të lindjes. Ka qenë vajza e saj që e ka uruar me anën të një postimi mjaft special. Kjo është ditëlindja e 45-të për ish deputeten. Vajza e Bregut ka postuar momentet kur ajo ka fikur qirinjtë.

“Gëzuar ditëlindje mama. Të dua gjithmonë”, ka shkruar Kejda teksa ka postuar një foto krah të ëmës. Gjithashtu torta është zgjedhur mjaft e veçantë. Ajo e ka pritur ditëlindjen së bashku me familjen dhe miqtë në një festë.

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 17/09/2019 - 14:06

Prej vitesh tashmë Salsano Rrapi e prezanton "Portokallinë" krah Xhemit ndërsa më parë krah tij ishte këngëtarja Eneda Tarifa.

Postuar: 17/09/2019 - 13:06

Moderatori dhe aktori Salsano Rrapi ishte i ftuar mëngjesin e sotëm në emisionin "Rreze Diel

Postuar: 17/09/2019 - 12:51

Pak ditë më parë, bashkëshortja e ish-kapitenit të Kombëtares shqiptare Lorik Canës, Monika zbulo

Postuar: 17/09/2019 - 12:28

Këngëtarja Greta Koçi ka qenë e njohur për publikun shqiptar në një moshë shumë të re, kur ishte

Postuar: 17/09/2019 - 12:03

Lajmi i largimit të Delinda Disha nga “Portokalli” erdhi i papritur për publikun e gj

Postuar: 17/09/2019 - 10:54

Salsano Rrapi tregon në "Rreze Dielli" si vetmi që nuk flet prej aktorëve që janë largu

Postuar: 17/09/2019 - 10:37

Moderatorja, Jonida Shehu së shpejti fillon sezonin e ri televiziv dhe ka vendosur të kurojë fizi