BREAKING NEWS

Milaim Zeka paralajmëron arrestime "VIP" në Shqipëri dhe jep lajmin "e keq" për Edi Ramën

Milaim Zeka paralajmëron arrestime "VIP" në Shqipëri
x
BREAKING NEWS

Vjen deklarata ‘bombë’, spiunët që hynë në pallatin e Kremlinit zbulojnë sëmundjet që rrezikojnë jetën e Putinit: Do të vdesë brenda 2...(VIDEO)

Vjen deklarata ‘bombë’, spiunët që hynë në
x
BREAKING NEWS

Fatos Klosi paralajmëron “tërmet” në politikën shqiptare: Ja goditja që do të marrë Sali Berisha në 7 korrik dhe 4 dosjet e SPAK që do të tronditin opozitën, Meta përgjegjës për korrupsionin në Shqipëri

Fatos Klosi paralajmëron “tërmet” në politikën
x
BREAKING NEWS

Bordi merr vendimin, publikohen çmimet e reja të produkteve ushqimore, sa lek do të shiten duke nisur nga 1 kg sheqer deri tek...

Bordi merr vendimin, publikohen çmimet e reja të produkteve
x
BREAKING NEWS

Meta-Berisha shtojnë thirrjet për rrëzimin e qeverisë dhe shkundje të sistemit, ja strategjia që po aplikojnë 2 antiamerikanët e “Foltores” për të joshur ithtarët e tyre

Meta-Berisha shtojnë thirrjet për rrëzimin e qeverisë dhe
x
BREAKING NEWS

E trishtë! Shuhet në moshë shumë të re pedagogia e njohur, rektorja e Universitetit ndan lajmin e hidhur (EMRI+FOTO)

E trishtë! Shuhet në moshë shumë të re pedagogia e
x
BREAKING NEWS

Zbardhet sondazhi i gazetës “Sot”, ja kush është ministri më i pëlqyer në qeverinë “Rama 3”, Frida Krifca dhe Mirela Kumbaro më të urryerat për qytetarët

Zbardhet sondazhi i gazetës “Sot”, ja kush është
x
BREAKING NEWS

Ngjarjet kriminale në Shqipëri/ DEA bën lëvizjen e papritur, reagon eksperti Karamuço dhe jep lajmin e bujshëm: Koha e duhur

Ngjarjet kriminale në Shqipëri/ DEA bën lëvizjen e papritur,
x

Gossip

Divorci i çiftit të showbizi-it bëri shumë bujë/ Ja si personazhi i njohur thuri plane për të tradhtuar këngëtaren dhe askush mos të dyshonte se bënte jetë të dyfishtë, nga dhoma private për takime, tek rregulli i “pathyeshëm”!

Divorci i çiftit të showbizi-it bëri shumë bujë/ Ja

Gerard Pique kishte thurur plane për të tradhtuar Shakirën, në mënyrë që lidhjet e tij jashtëmartesore të mos zbuloheshin as nga paparacët dhe as nga bashkëshortja.

Raportohet se ai kishte planifikuar gjithçka me detaje në mënyrë që askush të mos dyshonte se po bënte një jetë të dyfishtë.

Sipas programit spanjoll Socialité, vendi i preferuar i futbollistit ishte lokali “La Traviesa”, vend ku përfiltet se punonte e dashura e tij.

Por si ia doli që të mos zbulohej?

Pretendohet se Pique shkonte në lokal gjithmonë me taksi dhe asnjëherë me ndonjë nga makinat e tij luksoze.

Dhomë private për takime, por pa celular

Futbollisti mësohet se hynte në një derë anësore, ku nuk kishte qarkullim makinash. Ndërsa e dashura e tij hynte nga dera kryesore.

Përveç kësaj, brenda shtëpisë së tij kishte një dhomë të rezervuar me perde të kuqe, në të cilën vetëm ai përcaktonte se kush hynte dhe kush jo.

Në këtë seksion, ftonte vetëm shokët dhe miqtë e tij të ngushtë për festa me modele dhe kishte “një rregull të pathyeshëm: askush s’mund të hynte me celular.”

Përballë këtyre zbulimeve, 35-vjeçari nuk ka dhënë shpjegime dhe as mohon akuzat që ka tradhtuar këngëtaren, me të cilën kishte dy fëmijë.

Divorci i çiftit të showbizi-it bëri shumë bujë/ Ja

Më të lexuarat