BREAKING NEWS

Fundoset Shkëlzeni dhe ministri i Drejtësisë së Sali Berishës, inxhinierja nxjerr për herë të parë në SPAK faktin që vërteton lidhjet e fshehta të djalit të tij si pronar në hije i biznesit të vdekjes në Gërdec

Fundoset Shkëlzeni dhe ministri i Drejtësisë së Sali
x
BREAKING NEWS

Spartak Braho: Në tryezën e SPAK, fletë-arresti për Sali Berishën, prokurorët gati kërkesën për t’i kërkuar Kuvendit autorizimin që çon në pranga ish-kryeministrin

Spartak Braho: Në tryezën e SPAK, fletë-arresti për Sali
x
BREAKING NEWS

Ja të gjitha dhuratat e Edi Ramës për Carlo Bollinon, si e vendosi të gjithë shtetin në shërbim të bizneseve të tij, nga përfitimi i kontratave Bunkart 1, Bunkart 2, deri tek falja me firmën e kryeministrit për 20 vite prona publike me 1 euro qira, zba...

Ja të gjitha dhuratat e Edi Ramës për Carlo Bollinon, si e
x
BREAKING NEWS

"S'kishte bazë ligjore për demontim të fishekëve, më pas doli urdhëri për.."/ Tragjedia e Gërdecit, zbardhet dëshmia e sekretarit të Përgjithshëm të Ministrisë së Mbrojtjes

"S'kishte bazë ligjore për demontim të fishekëve,
x
BREAKING NEWS

“Urdhrin e kërkon shefi”/ Tragjedia e Gërdecit, zbardhet dëshmia e ish-ushtarakut

“Urdhrin e kërkon shefi”/ Tragjedia e Gërdecit, zbardhet
x
BREAKING NEWS

Dosja “Tropoja”, si u ekzekutuan njëri pas tjetrit vëllezërit Haklaj pas konfliktit me Berishën, kush janë 15 zyrtarët që rrezikojnë burgun, ja provat që po heton SPAK

Dosja “Tropoja”, si u ekzekutuan njëri pas tjetrit
x
BREAKING NEWS

Zylfie Haklaj flet për gazetën “SOT” dhe paralajmëron fundosjen e Sali Berishës në SPAK për dosjen e vrasjeve në Tropojë: Është bërë si një qen i tërbuar që po përpiqet të hajë çdo person që i del përpara

Zylfie Haklaj flet për gazetën “SOT” dhe paralajmëron
x
BREAKING NEWS

Skandali, ja si Rama ndihmoi Bolinon për të grabitur pronat tek ish-Kompleksi “Partizani” me të njëjtën skemë që ndoqi me Jamarbër Malltezin, zbardhen akuzat dhe dokumentet

Skandali, ja si Rama ndihmoi Bolinon për të grabitur pronat tek
x

Gossip

DJ Dagz i propozoi për martesë, Einxhel Shkira zbulon arsyen pse nuk e mban dot unazën

DJ Dagz i propozoi për martesë, Einxhel Shkira zbulon arsyen pse nuk e

Nëntorin e vitit të kaluar, Einxhel Shkira dhe DJ Dagz organizuan një “Baby Shower” për djalin e tyre dhe ajo që e bëri akoma më speciale këtë festë ishte propozimi për martesë i Dagz, i cili surprizoi dhe përloti moderatoren e njohur.

Ditën e sotme, Einxhel është bërë tepër nostaligjike, duke ndarë me ndjekësit e saj disa nga momentet më të bukura të postuara në profilin e saj të Instagramit.

“A jam e vetmja që bëhem nostalgjike në ditë me shi? Sa të vegjël dukemi ose më saktë sa jemi rritur në dy vjet”, shkruan Einxhel bashkangjitur një video ku shihet me Dagz gjatë qëndrimit të tyre në shtëpinë e BBV.

Një tjetër video që moderatorja ka ndarë me ndjekësit është edhe momenti kur partneri i saj e ka propozuar për martesë që sigurisht mbetet tepër i rëndësishëm për të.

DJ Dagz i propozoi për martesë, Einxhel Shkira zbulon arsyen pse nuk e

Pikërisht kur mendoja se nuk mund të më surprizonte dot më shumë nga çfarë kishte bërë deri atëherë”, shkruan bashkangjitur postimit Shkira.

Por ajo që ka tërhequr vëmendjen e publikut, ka qenë fakti se Einxhel nuk e mban unazën e propozimit dhe për këtë ka një arsye interesante.

Fakt interesant: Unë akoma pres të më shfryhen gishtat që të më bëjë unaza”, shkruan moderatorja.

DJ Dagz i propozoi për martesë, Einxhel Shkira zbulon arsyen pse nuk e