Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

DJ i famshëm kapet në momente intime dhe fotot me të dashurën seksi janë bombastike për këtë mes nëntori

Postuar: 21/11/2019 - 16:25

DJ i famshëm David Guetta dhe e dashura e tij Jessica Ledon, 25 vjet më e re, duket se po shijojnë pushimet në Miami Beach.

Ata janë kapur mat në momente intime dhe sdimë ç’tju themi më parë për trupin e Jessica.Ndonëse fotot janë kapur pa mendje, Jessica shfaqet shumë ne formë, seksi dhe bombastike.Fotot janë publikuar nga ‘Daily Mail’ dhe shihet se 52-vjeçari dhe 27-vjeçarja shfaqen mjaft të lumtur nën shoqërinë e njëri-tjetrit.

Kujtojmë se Guetta u divorcua në vitin 2014 nga bashkëshortja Cathy pas  22 vitesh martesë.

DJ i famshëm dhe e dashura aktuale Jesicca janë 3 vjet bashkë dhe kjo e fundit madje mori një unazë nga Guetta në shenjë dashurie.

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 05/12/2019 - 22:53

Këngëtari i njohur, Sergio ishte i ftuar në një emision gjatë intervistës rrëfeu prapaskenat e klipit të tij të fundit “Alone”.Në klip shfaqen vajza bukuroshe që sigurisht bien shumë në sy dhe Sergio trego

Postuar: 05/12/2019 - 20:23

Ori Nebijaj dhe Isli Islami kanë vite që shfaqen çdo mëngjes në shoqërinë e njëri-tjetrit për të

Postuar: 05/12/2019 - 18:43

Sipas mediave zvicerane, sulmuesi i Liverpullit dhe i Zvicrës, Xherdan Shaqiri i ka mbjellë flo

Postuar: 05/12/2019 - 17:50

Pas arrestimit të Hermes Nikajt, i njohur si 'Zogu i Tiranës', emisioni i tij, në bashkëp

Postuar: 05/12/2019 - 16:40

Ditën e sotme u njoftua papritur se në emisionin “Hell’s Kitchen” do të ketë nd

Postuar: 05/12/2019 - 14:46

Këngëtari i njohur, Justin Timberlake i ka kërkuar falje bashkëshortes së tij, aktores Jessica Bi

Postuar: 05/12/2019 - 14:13

Ajo është një prej vajzat më të hijshme në ekranin shqiptar, por duket se bukurinë e ka të lindur