Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

DJ i njohur ofendon rëndë reperin Mozzik

Postuar: 22/01/2019 - 19:16

Para dy ditësh, reperi i njohur Mozzik ka publikuar në llogarinë e tij në Instagram një foto të shkrepur në një prej studiove më të famshme në Gjermani, ku shkruante:

“Ftyra jem kur m’pysin a ka me kon edhe qeky vit i joti a? Flasin muajt që po vinë!”
 
Por postimi i Mozzik duket se nuk është mirëpritur nga një tjetër artist i famshëm, DJ Blunt.Në një video të postuar në Instastory që duket qartazi që i dedikohet reperit, Blunt shprehet:
 
“Po i dëgjoj disa repera duke thënë ‘2019-ta do të jetë e imja.’ Kur të hipësh këtu në majë (duke iu referuar gishtit të mesit)!”
 
Kjo nuk është hera e parë që DJ Blunt drejton ofendime ndaj artistëve!
Pak kohë më parë ai ka bërë komente fyese ndaj disa reperave të tjerë të skenës shqiptare, Ledri Vulës dhe Gjikos.
 
Ndërkohë së fundmi sapo ka hapur një front të ri lufte!

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 26/06/2019 - 20:09

Ai kishte folur shumë për të përmes këngëve ku gjithmonë e akuzonte se e ka braktisur, por nuk e kishte takuarr kurrë të atin.Babai i Eminem, Marshall Bruce Mathers Jr, ka vdekur në moshën 67-vjeçare.Ai kurrë nuk e ta

Postuar: 26/06/2019 - 18:44

Princi William tha sot se do t’i mbështesë me gjithë zemër fëmijët e tij nëse janë homoseks

Postuar: 26/06/2019 - 17:10

 Menjëherë sapo përfundoi sezonin e emisionit 'Dua të të bëj të lumtur' moderatorja

Postuar: 26/06/2019 - 16:15

Thuajse një muaj më parë reperja Loredana Zefi u akuzua nga një çift zviceran për një çështje të

Postuar: 26/06/2019 - 14:30

Pak muaj më parë, këngëtares së njohur Fifi i morën adresën e Instagram.

Postuar: 26/06/2019 - 10:42

Modelja e njohur shqiptare Emina Cunmulaj është komentuar gjithmonë për jetën e saj luksoze, udhë

Postuar: 26/06/2019 - 10:30

Ish-Zonja e Parë e SHBA-ve, Michelle Obama i ka shkruar një letër këngëtares shqiptare me famë bo