BREAKING NEWS

Propozimet e kandidaturave në PD/ Besnik Mustafaj reagon pas përfundimit të takimit me Bashën: Ka prurje jashtëzakonisht të pasura. Detyra më e vështirë që kam marrë përsipër

Propozimet e kandidaturave në PD/ Besnik Mustafaj reagon pas
x

Gossip

Djali i ish-deputetit shqiptar i jep fund beqarisë, e ëma i nxjerr fotot duke u puthur

Djali i ish-deputetit shqiptar i jep fund beqarisë, e ëma i nxjerr

Djali i Ramiz Lladrovcit, kryetarit të Komunës së Drenasit dhe ish-deputet i Kuvendit të Kosovës i ka dhënë fund beqarisë.

Driloni, djali i vogël i Ramizit është fejuar me partneren e tij Elenën dhe lajmin e ka bërë të ditur e ëma, Shemsije Lladrovci. Ajo ka postuar në Instastory dy foto, në njërën shfaqet Driloni dhe Elena duke u puthur ndërsa në tjetrën unaza e fejesës.

"Qofshi gjithmonë të lumtur, ju don mami shumë", shkruan Shemsija krahas fotos ku shfaqet djali me të fejuarën.

Djali i Ramizit dhe Shemsijes, Driloni është futbollist dhe ka marrë kupën e kampionit të Ligës së parë, me Flamurtarin.