BREAKING NEWS

‘S’do lemë gur pa luajtur’, kryeministri Rama niset drejt SHBA dhe jep lajmin e madh për qytetarët

‘S’do lemë gur pa luajtur’, kryeministri Rama niset drejt
x

Gossip

Djali i tyre mbushi 1 vjeç, bashkëshortja e Gaz Pajës emocionon me dedikimin

Djali i tyre mbushi 1 vjeç, bashkëshortja e Gaz Pajës

Ditën e sotme djali i Gaz Pajës dhe Ira Seferit ka mbushur 1 vjeç. Në këtë ditë të shënuar mami Ira i ka dedikuar të voglit të saj disa fjalë shumë të ëmbla, që na shkrinë zemrat të gjithëve. Ajo ka publikuar në Instagram një foto të shkrepur para 1 viti, nga festa e organizuar për mirë se ardhjen e Dardit. Në foto Ira shfaqet duke mbajtur në krahë të voglin dhe i ka kujtuar se ajo do të jetë gjithmonë krahu ku ai mund të mbështetet.

“Gëzuar ditëlindjen e parë vogëlushi im! Uroj gjithë të mirat e botës për ty Dardush dhe mos harro që ke një krah për të fjetur gjithmonë! Mami të do shumë! P.s Sa shpejt kaloi në vit”, ka shkruar Ira në Instagram.

Djali i tyre mbushi 1 vjeç, bashkëshortja e Gaz Pajës

Më të lexuarat