Gossip

Dje dolën publikisht bashkë, Donaldi i nxjerr sekretin Borës dhe tregon ‘zënkën’ mes tyre

Dje dolën publikisht bashkë, Donaldi i nxjerr sekretin Borës dhe

Bora Zemani dhe Donald Veshaj ditën e djeshme kanë postuar foton e parë të tyren si çift.

Bora ka postuar një foto me Donaldin teksa ka zgjedhur ta mbulojë fytyrën e tij me një emoji, ndonëse duket qartazi se është ai, duke shkruar:

Me këtë çunin, identitetin e tij nuk dua ta zbuloj!

Mirëpo, surprizën ia ka zbuluar Donaldi sot, i cili ka postuar në Instagram disa foto shumë të ëmbla, nga “zënka e tyre” e supozuar për kapelen.

Në foto moderatorja shihet duke u përpjekur të marrë kapelen e Donaldit.

Një kapele kemi,- ka shkruar Donaldi krah fotos.

Dje dolën publikisht bashkë, Donaldi i nxjerr sekretin Borës dhe

 

 

Më të lexuarat