Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

“Do bëj një bebe”, Roza Lati flet për herë të parë për pritjen e ëmbël (FOTO)

Postuar: 06/12/2018 - 13:56

Moderatorja e njohur Roza Lati është një ndër personazhet më të ndjekur në rrjetin social Instagram, ku ka mbledhur një numër të madh fansash dhe ndan me ta pothuajse gjithçka nga përditshmëria e saj.

Së fundmi, Roza ka publikuar një foto që ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve. Teksa ka pozuar e ulur në kafe, e veshur me pellush, në foton e shkrepur barku i saj ka dalë i fryrë, duke e bërë të duket si shtatzënë. Këtë gjë moderatorja e ka vënë re edhe vetë, dhe për herë të parë ka folur për dëshirën për të sjellë në jetë një fëmijë.

"Si dukem këtu, sikur jam shtatzënë.. dhe meqë unë kam rënë në dashuri për të 700-tën herë me të njëjtin person, po mendoj seriozisht ta bëj një beb, se më shkoka mesa po shoh në këtë foto. Si mendoni ju? Ta nis me një çun apo një gocë?"- ka shkruar Roza në postim.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 17/02/2019 - 21:51

Këngëtarja e njohur  Elvana Gjata ka folur në një intervistë të shkurtër, ku ka treguar se mezi po pret të performojë para  publikut të Kosovës në këtë 11 vjetor të Pavarësisë.
 

Postuar: 17/02/2019 - 20:41

Elvana Gjata ka zbuluar një surprizë për të gjithë fansat e saj, shumë rastësisht gjatë një int

Postuar: 17/02/2019 - 18:45

Rikthehet këngëtarja Elvana Gjata.

Postuar: 17/02/2019 - 18:28

Gazetarja Mira Kazhani ka përmendur dy emra në kampin e PD-së që sipas saj janë më të mirët.

Postuar: 17/02/2019 - 18:18

Gazetarja Mira Kazhani e njohur për batutën në majë të gjuhës dhe të thënit të gjërave troç, nu

Postuar: 17/02/2019 - 15:26

Arbana Osmani po përjeton një histori të re dashurie me regjisorin e emisionit të saj, “Dua

Postuar: 17/02/2019 - 12:50

Pak kohë pas ndarjes nga bashkëshorti, Arbana Osmani po përjeton një histori të re dashurie.