BREAKING NEWS

Tronditëse! Krim i dyfishtë në vend, vriten me armë zjarri dy vëllezër (Emrat)

Tronditëse! Krim i dyfishtë në vend, vriten me armë zjarri
x

Gossip

“Do doja të mos kisha bërë seks para martesës”, këngëtari i njohur i befason të gjithë me deklaratën e tij të papritur (ARSYEJA)

“Do doja të mos kisha bërë seks para martesës”,

Këngëtari i njohur Justin Bieber deklaron se do dëshironte të mos kishte kryer marrëdhënie seksuale para martese.

Bieber, i cili u martua dy vite më parë me modelen Hailey Baldwin tregon se është penduar që ka kryer marrëdhënie, një deklaratë që ka shokuar rrjetin pasi tashmë të gjithë e dimë që para martesës këngëtari ka qenë në një lidhje të gjatë me Selena Gomez.

“Do doja të mos kisha bërë seks para martesës”,

"Nëse do kthehesha pas dhe nuk do kaloja ato të këqija që kam kaluar, do e ruaja veten për martesë", u shpreh Bieber.

"E di që duket si çmenduri, por seksi mund të komplikojë gjërat", tha këngëtari.

“Do doja të mos kisha bërë seks para martesës”,

Bieber e bëri këtë deklaratë në krah të bashkëshortes së tij, e cila u shpreh se ajo ndihet ndryshe. "Nuk e di nëse do bëja të njëjtën gjë sepse ne kemi patur rrugë të ndryshme në jetë. Por bie dakort me faktin që seksi mund të komplikojë gjërat", tha modelja.

“Do doja të mos kisha bërë seks para martesës”,

Më të lexuarat