Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

A do e lërë “Al Pazar” për tu kthyer në Top Channel? Moderatorja zbulon planet e Agron Llakaj, aktori tregon ofertën që ka marrë dhe arsyet

Postuar: 11/07/2019 - 15:23

Largimi i Agron Llakajt nga “Portokallia asokohe, në vitin 2010 bëri shumë bujë. Dhe në 2012-ën, ai krijoi “Al Pazar” në Vizion Plus. Një format i ngjashëm me “Portokallinë”.

I ftuar në emisionin “3-shat” në Vizion Plus, Agron Llakaj zbuloi se e ka marrë një ofertë për t’u kthyer në “Top Channel”, bashkë me arsyet përse vendosi të mos kthehet përsëri atje.

Bora Zemani e pyeti në lidhje me disa foto të tij me drejtorin e “Top Channel”, Ben Blushi, të cilat u publikuan nga mediat vitin e kaluar duke ngjallur aludimet për një projekt të Llakajt TCH.

Agron Llakaj e pranoi se në 2018-ën, ka qenë në bisedime dhe diçka e tillë edhe mund të kishte ndodhur:

“Ishte një ofertë për në “Top Channel”, e cila mbeti në kufijtë e gjërave që diskutohen por nuk realizohen.”

Llakaj u shpreh duke thënë se stafi i “Al Pazar” ishte arsyeja përse vendosi të mos e bënte këtë lëvizje:

“Unë në jetën time kam shëtitur e kam rendur shumë, por e vetmja gjë të cilën nuk e kam braktisur ka qenë familja. “Al Pazar” për mua ka qenë familje.”

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 18/07/2019 - 08:21

oderatori, producenti dhe aktori i njohur dhe shumë i dashur për publikun, Ermal Mamaqi do të jetë i ftuari i radhës i emisionit të Borës, Romeos dhe Donaldit me titull "Treshat".

Postuar: 17/07/2019 - 22:56

Trashëgimtarja e Top Medias dhe fashionistja e njohur shqiptare, Lori Hoxha është shumë aktive

Postuar: 17/07/2019 - 22:42

Këngëtarja e njohur me origjinë shqiptare, Dua Lipa ka treguar edhe një herë krenarinë që ndjen k

Postuar: 17/07/2019 - 22:28

Ditën e djeshme u bë e ditur se Autoriteti i Media Audiovizive (AMA), i ka bërë vërejtje Radio Te

Postuar: 17/07/2019 - 22:15

Ervin Kurti do të jetë i ftuari special i kësaj të enteje një emisionin “3shat”, ku d

Postuar: 17/07/2019 - 20:42

Aktori i “Portokallisë” Rezart Veleshnja ka publikuar një foto në rrjetet sociale,

Postuar: 17/07/2019 - 19:18

Edhe pse nuk e kanë pranuar publikisht Eduart Grishaj dhe Arbana Osmani nuk i kursejnë fotot ku d