Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Do e votonit? Aktori i njohur i humorit shqiptar drejt kandidimit për president

Postuar: 22/04/2019 - 13:56

Ditën e sotme në Ukrainë është shpallur rezultati i zgjedhjeve presidenciale ku fitues u shpall komediani shumë i njohur, Volodymur Zelenskiy, i cili ndonëse ka shumë pak eksperienca në politikë u zgjodh nga populli si presidenti i ardhshëm i Ukrainës me 73% të votave.

Lajmi u përhap me shpejtësi në të gjitha mediat botërore dhe në vendin tonë. Së fundmi lidhur me këtë fakt ka reaguar edhe aktori i njohur i humorit shqiptar, Bes Kallaku, i cili ka publikuar lajmin në fjalë në ‘Instastory’.

“Duhet menduar mirë kjo punë”, ka shkruar Besi duke nënkuptuar që nëse dhe ai kandidon për president me siguri do ketë një mbështetje të madhe nga publiku dhe fansat e tij.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 26/05/2019 - 21:31

Gaz Paja do martohet së shpejti, ndërkohë bashkëshortja e tij e ardhshme sapo e bëri festën e beqarisë

Postuar: 26/05/2019 - 18:16

Këngëtari i njohur shqiptar Gena ka qenë i ftuar pasditen e sotme në 'E diell'.

Postuar: 26/05/2019 - 18:02

Në media qarkullojnë fjalë se këngëtari i njohur Butrint Imeri është në një marrëdhënie me modera

Postuar: 26/05/2019 - 15:56

Reperi i njohur Stresi po qëndron në qeli prej 7 muajsh për shkak të problemeve ligjore.

Postuar: 26/05/2019 - 14:39

Jim Belushi është padyshim një prej aktorëve më të njohur me origjinë shqiptare në Shtetet e Ba

Postuar: 25/05/2019 - 23:38

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Flaka Krelani dhe motra e saj, komentatorja e parë sporti

Postuar: 25/05/2019 - 22:41

Qëndresa Krelani e njohur si Qeqa është komentatorja e parë shqiptare në historinë e futbollit sh