BREAKING NEWS

“Është një njeri që i njeh mirë shërbimet sekrete”/ Artan Hoxha nxjerr informacionin e rëndësishëm, flet me emra dhe zbulon ku fshihet vrasësi i Remzi Hoxhës: Krim shtetëror!

“Është një njeri që i njeh mirë shërbimet
x
BREAKING NEWS

“Kush është spiuni?”, Artan Hoxha nxjerr prapaskenat e grabitjes së biznesmenit në Krujë dhe bën paralajmërimin ‘bombë’: Do të ketë viktima!

“Kush është spiuni?”, Artan Hoxha nxjerr prapaskenat e
x
BREAKING NEWS

Rritja e numrit të rasteve me Covid, Italia merr vendimin drastik ndaj Shqipërisë, hyn në fuqi menjëherë që ditën e nesërme

Rritja e numrit të rasteve me Covid, Italia merr vendimin drastik ndaj
x
BREAKING NEWS

“Berishën po e mbështesin njerëzit e korruptuar”, Frrok Çupi plas deklaratën ‘bombë’ për ish-kryeministrin dhe ngre alarmin për lëvizjen e fundit të Bashës

“Berishën po e mbështesin njerëzit e korruptuar”,
x
BREAKING NEWS

SPAK lë pas hekurave avokatin e njohur. Zbardhen detajet

SPAK lë pas hekurave avokatin e njohur. Zbardhen detajet
x
BREAKING NEWS

Basha bën publikë organizatorët që duan ta largojnë nga drejtimi i PD, akuzon dyshen Meta-Berisha si skenaristë dhe regjisorë të foltores antiamerikane

Basha bën publikë organizatorët që duan ta largojnë nga
x
BREAKING NEWS

Drafti/ SHBA zgjeron gamën e zyrtarëve që mund të shpallen “non grata”, nga politikanët trafikantë, tek ata që ushtrojnë presion ndaj drejtësisë

Drafti/ SHBA zgjeron gamën e zyrtarëve që mund të shpallen
x
BREAKING NEWS

Muharrem Xhafa: Ja çfarë di unë për lidhjet e Berishës me komunizmin, nga emërimi sekretar partie, tek aleanca me Ramizin

Muharrem Xhafa: Ja çfarë di unë për lidhjet e
x

Gossip

Çdo femër do ta kishte ëndërr! Cristiano Ronaldo surprizon partneren e tij, i bën dhuratën që do t'iu lërë pa fjalë

Çdo femër do ta kishte ëndërr! Cristiano Ronaldo surprizon

Një prej çifteve më të ndjekur dhe të preferuar të showbiz-it botëror është Cristiano Ronaldo dhe partneria e tij, Georgina Rodriguez. Të dy e shfaqin shpesh herë dashurinë për njëri tjetrin, por Ronaldo e tregon dhe me anë të dhuratave të shumta dhe të shtrenjta që i bën Georgina-s.

Por ajo e kësaj here i kaloi limitet dhe imagjinatën tonë, diçka e cila e ka surprizuar e lënë pa fjalë dhe vetë atë. Me anë të një postimi në InstaStory, Georgina ka ndarë me ndjekësit e saj foto të dhuratës së ardhur nga partneri, futbollisiti më i paguar, Ronaldo.

Në foto mund të shihet fare lehtë një nga bagazhet më të mëdha dhe legjendare të markës së modës “Louis Vuitton”. Dimensionet e tij arrijnë deri në 140 centimetra gjatësi dhe përbëhet nga tetë sirtarë në të cilët mund të vendosen stoli të ndryshme. Në ndodhej një pasqyrë e lëvizshme si dhe një bust për të vendosur gjerdan. Ky lloj bagazhi zakonisht përdoret për udhëtime të gjata dhe ndoshta dhurata e rradhës do të jetë akoma më e madhe, disa pushime të gjata, por kjo mbetet për t’u parë.

Foton e postuar, Georgina e ka shoqëruar me një shkrim në të cilin shprehej se ishte pa fjalë.
Fundja kush nuk do të ishte, nëse do të mësoje se vlera e kësaj dhurate është 124.000 euro. Është një ndër artikujt më të shtrenjtë dhe luksozë të markës dhe e gjitha është krijuar për inagurimin e markës në “Place Vendome”, i cili është epiqendra e argjendarëve parizienë.

Përpos bagazhit gjigant, dhurata përfshinte dhe tre çanta të tjera të vogla të cilat kanë të njëjtin funksion.

Çdo femër do ta kishte ëndërr! Cristiano Ronaldo surprizon

Më të lexuarat