BREAKING NEWS

Familjarët e Vis Martinajt përfundojnë në GJKKO, çfarë pritet të ndodhë

Familjarët e Vis Martinajt përfundojnë në GJKKO,
x
BREAKING NEWS

Qëndron në qeli për aferën e inceneratorëve/ Ish-zyrtari i lartë bën lëvizjen urgjente. Zbardhet vendimi më i fundit

Qëndron në qeli për aferën e inceneratorëve/
x
BREAKING NEWS

Arian Çani del me deklaratën tronditëse: Mos hyni në çdo lokal, ja ku është vendi i ndalur për të pirë kafe në Tiranë, aty jetojnë vrasësit

Arian Çani del me deklaratën tronditëse: Mos hyni në
x
BREAKING NEWS

“Punësim në shpi bari, trafikim njerëzisht drejt Anglisë”/ Si shqiptarët po e kthejnë TIK Tok në një dark Web duke joshur edhe bandat kriminale

“Punësim në shpi bari, trafikim njerëzisht drejt
x
BREAKING NEWS

Aksident i rëndë, përplasen dy makina, humb jetën efektivi i policisë

Aksident i rëndë, përplasen dy makina, humb jetën efektivi i
x
BREAKING NEWS

"Pa miratimin e tyre s'qarkullon asnjë varkë"/ E përditshmja italiane ‘zbërthen’ mafien shqiptare: Ecin me "nder" dhe "pakte gjaku"

"Pa miratimin e tyre s'qarkullon asnjë varkë"/ E
x
BREAKING NEWS

“Pres të arrestohem të martën”/ Habit ish-presidenti Donald Trump, bën lëvizjen urgjente, fton qytetarët të...

“Pres të arrestohem të martën”/ Habit ish-presidenti
x
BREAKING NEWS

Takimi Kurti-Vuçiç në Ohër, Bashkimi Europian zbardh detaje nga marrëveshja për të cilin u negociua mbi 10 orë

Takimi Kurti-Vuçiç në Ohër, Bashkimi Europian zbardh
x

Gossip

"Çdo gjë që bëj është strategji, por me Kiarën...", Luizi i rrëfehet 'pa dorashka' Teas

"Çdo gjë që bëj është strategji, por me

Luizi dhe Tea u zgjodhën nga publiku si fituesit e provës së javës për shkak të këngës që kënduan të shtunën.

Për këtë fitore ata do darkonin sëbashku për triumfin e korrur. Gjatë darkës mes tyre në shtëpinë më të famshme në Shqipëri, Luizi dhe Tea diskutuan për strategjitë që kanë përdorur për lojën.

Tea: Ti ke bërë çdo gjë për të fituar, jo çdo gjë bëhet për lojë

Luizi: Këtu brenda po, jashtë jam tjetër njeri

Tea: Po dhe Kejvina prej teje doli

Luizi: Jo, doli prej vetes së vet, e gjërat që tha. Unë kam strategji por ca gjëra nuk i kisha menduar, për shembull punën me Kiarën nuk e kisha menduar kurrë

Tea: Po ti më ke thënë vetë që do e krijoje një flirt këtu për lojë

Luizi: Po, e kam thënë, por vetëm nëse do e ndjeja veten në vështirësi. Por me rastin e Kiarës jo.