BREAKING NEWS

Artan Hoxha: Laert Haxhiu u kap pak ditë pasi hyri në Greqi nga Shqipëria, ishte pajisur me dokumente greke

Artan Hoxha: Laert Haxhiu u kap pak ditë pasi hyri në Greqi nga
x
BREAKING NEWS

"Arjan Ndojin e përmendi zv.kryeministri si të lidhur me bandat"/ Artan Hoxha zbardh prapaskenat e atentatit të bujshëm

"Arjan Ndojin e përmendi zv.kryeministri si të lidhur me
x
BREAKING NEWS

Fredi Beleri padit Artan Hoxhën dhe Klodiana Lalën? Ja reagimi i gazetares

Fredi Beleri padit Artan Hoxhën dhe Klodiana Lalën? Ja reagimi i
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela zbulon qëllimin kryesor të Vuçiç, ja gabimi foshnjërak për situatën e tensionuar në Veri

Spartak Ngjela zbulon qëllimin kryesor të Vuçiç, ja
x
BREAKING NEWS

Çfarë po i bën Albini Kosovës? Plas keq në emision, Bushati ‘përplaset’ me politikanin e njohur kosovar

Çfarë po i bën Albini Kosovës? Plas keq në emision,
x
BREAKING NEWS

Tensionet në Veri të Kosovës, reagon Borrell dhe paralajmëron palët: Kemi 3 kërkesa të qarta! Dështimi do sjellë pasoja të rënda

Tensionet në Veri të Kosovës, reagon Borrell dhe
x
BREAKING NEWS

A keni kontaktuar me Kurtin? Zv/Kryeministri i Maqedonisë së Veriut habit me përgjigjen

A keni kontaktuar me Kurtin? Zv/Kryeministri i Maqedonisë së Veriut
x
BREAKING NEWS

Mentor Kikia flet për rezultatin e zgjedhjeve të 14 majit, ja çfarë do të ndodhë me kandidatët e bashkive që janë shpallur fitues nga votat e burgut

Mentor Kikia flet për rezultatin e zgjedhjeve të 14 majit, ja
x

Gossip

"Do i them nuk di, ta harroje se..."/ Banorët ngacmojnë Luizin për Kiarën: O të bën gruaja o shoku

"Do i them nuk di, ta harroje se..."/ Banorët ngacmojnë

Ndërsa kanë qenë në ambientet e jashtme të shtëpisë banorët kanë folur në lidhje me jetën jashtë. Luizi është shprehur se nuk i do dhe nuk i pëlqen fare fotot.

Luizi: Ma inat se e kam këto që rrin tu hedhë foto. Unë s’do dal kërkund iher. S’i kam qejf hiç.  

Keisi: Ca foto do ia bësh ti

Luizi: Ta harroje se bëhem fotograf. Unë dy foto me qëllim ia çoj të shpisë. S’di do i them.

Lorenci: Mbaje mend komenti im sa të shoh foton e Kiarës në Maldive, do them: Bravo Luiz.

Lorenci: O t’bo gruja o shoku