BREAKING NEWS

A u takua me Tom Doshin në Kryeministri? Flet Edi Rama

A u takua me Tom Doshin në Kryeministri? Flet Edi Rama
x
BREAKING NEWS

Çfarë ndodhi me Ervis Martinajn? Edi Rama reagon sërish

Çfarë ndodhi me Ervis Martinajn? Edi Rama reagon sërish
x
BREAKING NEWS

Qeveria merr vendimin, rritje page nga muaji i ardhshëm për këto kategori! Kryeministri Edi Rama tregon kush përfiton

Qeveria merr vendimin, rritje page nga muaji i ardhshëm për këto
x
BREAKING NEWS

Gazeta “SOT” zbardh të plotë vendimin e Genc Rulit për t’i dhuruar ish-kompleksin “Partizani” dhëndrit të Sali Berishës

Gazeta “SOT” zbardh të plotë vendimin e Genc Rulit
x
BREAKING NEWS

Mediat serbe akuza Vuçiçit se vëllazëria me Ramën lidhet nga aferat dhe Soros, Perëndimi do ketë paketë surprizë

Mediat serbe akuza Vuçiçit se vëllazëria me Ramën
x
BREAKING NEWS

Yuri Kim nuk ndalet, zbarkon në kryesinë e Kuvendit, ja kush janë dy emrat e njohur të politikës që do takojë

Yuri Kim nuk ndalet, zbarkon në kryesinë e Kuvendit, ja kush janë
x
BREAKING NEWS

Skenarë tmerri për Vladimir Putinin, paralajmërimi i gjeneralit amerikan: Rusia do të humbasë Donbasin dhe Krimenë, ja çfarë e pret “Carin” deri në vitin 2023

Skenarë tmerri për Vladimir Putinin, paralajmërimi i gjeneralit
x
BREAKING NEWS

Skemë mashtrimi me TVSH, arrestohen 13 persona/ Prokuroria del me njoftim: Të përfshirë dhe zyrtarë!

Skemë mashtrimi me TVSH, arrestohen 13 persona/ Prokuroria del me njoftim:
x

Gossip

“Do ia marr shpirtin”/ Ronela Hajati flet pa dorashka dhe rrëfen kur do bëhet nënë, tregon për puthjen e parë dhe statusin e lidhjes: Ishte traumë! S’kam burrë e as të dashur, por…

“Do ia marr shpirtin”/ Ronela Hajati flet pa dorashka dhe

Këngëtarja Ronela Hajati ka zbuluar detaje nga jeta e saj personale, nga puthja e parë, jeta intime dhe mëmësia.

Artistja ka zbuluar gjatë një mini-interviste se puthjen e parë e ka dhënë në vitin e 3-të në gjimnaz, por e cilësoi si “traumë”.

Ndërsa pyetjes se kur do bëhet nënë me shaka iu përgjigj “40 vjeç dhe do ia marr shpirtin”. Pjesë nga biseda virtuale.

“Do ia marr shpirtin”/ Ronela Hajati flet pa dorashka dhe

Kur do e shohim Ronelën me fëmijë?

Ronela Hajati: 40 vjeç dhe do ia marr shpirtin. P.S. janë punët e Zotit se bëj shaka

Ronela Hajati: Viti i tretë, gjimnaz! Traumë

A ndihesh ndodnjëherë vetëm?

Ronela Hajati: Shumë shpesh! Nuk kam baba, as vëllezër, as motra, s’kam burrë e as të dashur, kushërinjtë e mi nuk jetojnë këtu. Kam shumë miq dhe mami janë të vetmit që kam. Por unë shoqërinë e kam flakë kështu që kam fat!

“Do ia marr shpirtin”/ Ronela Hajati flet pa dorashka dhe

“Do ia marr shpirtin”/ Ronela Hajati flet pa dorashka dhe

“Do ia marr shpirtin”/ Ronela Hajati flet pa dorashka dhe

Më të lexuarat