BREAKING NEWS

Publikohet fotoja, ky është zyrtari i larë që u arrestua sot nga SPAK

Publikohet fotoja, ky është zyrtari i larë që u arrestua sot
x

Gossip

Do iu ngrohin zemrën kur ta shikoni! Në ditëlindjen e tij të parë, Duam-i i Albanit dhe Miriamit merr dhuratën më të pazakontë! (FOTO+VIDEO)

Do iu ngrohin zemrën kur ta shikoni! Në ditëlindjen e tij

Duam-i i Miriam Canit dhe Alban Skënderajt feston ditëlindjen e tij të parë ditën e sotme. Për këtë rast tepër të veçantë, Miriam ka vendosur të publikojë këngën e saj të parë pas një periudhe të gjatë kohe.

“Sa shumë të dua” – quhet kënga e dedikuar Duam-it dhe vjen vetëm në versionin audio.

Do iu ngrohin zemrën kur ta shikoni! Në ditëlindjen e tij

“Gëzuar ditëlindjen tënde të parë dashuria ime”, – shkruan këngëtarja në postimin e saj në Instagram. “Këtë këngë të thjeshtë, por të sinqertë, mami e këndoi me shumë dashuri!”

“Një dhuratë me tinguj zemre për ty. Të dua Duam!”, – përfundon në shkrimin e saj Cani.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by MIRIAM CANI (@miriamcani)

Më të lexuarat