BREAKING NEWS

'Luftë' për PD-në/ Lulzim Basha i përgjigjet 'dhëmbë për dhëmbë' Sali Berishës pas akuzave të rënda që bëri nga Fieri: Kjo gjë nuk do të ndodhë kurrë!

'Luftë' për PD-në/ Lulzim Basha i përgjigjet
x
BREAKING NEWS

“Po dëgjohen tringëllima prangash”, Frrok Çupi nxjerr prapaskenat e rënda dhe plas paralajmërimin ‘bombë’ për politikanët shqiptarë: Janë kapur në krimin e...

“Po dëgjohen tringëllima prangash”, Frrok Çupi
x
BREAKING NEWS

Ambasada e SHBA thërret deputetët demokratë për dosjet korruptive të Sali Berishës, zbardhen informacionet nga takimet

Ambasada e SHBA thërret deputetët demokratë për dosjet
x
BREAKING NEWS

Artan Hoxha zbardh goditjet e SPAK, priten arrestime ish-ministrash dhe funksionarësh në nivele të larta, në listë edhe Berisha

Artan Hoxha zbardh goditjet e SPAK, priten arrestime ish-ministrash dhe
x

Gossip

“Do ju hap një dritare”/ Ku do ta shikoni motrën e Bes Kallakut këtë sezon? Zbardhet televizioni dhe projekti i ri

“Do ju hap një dritare”/ Ku do ta shikoni motrën e Bes

Një tjetër emision i pasdites i shtohet ekraneve shqiptare. “Jeto me Orën” është programi më i ri që vjen në RTV Ora çdo pasdite.Nën drejtimin e moderatores Ana Kallaku, e cila është edhe motra e e aktorit të njohur të humorit Bes Kallaku, emisioni do të startojë më 20 shtator çdo ditë në orën 18-00.

Në prag të përgatitjeve të fundit moderatorja është shprehur se me emisionin “Jeto me Orën”: Do të sjellë ngjyra

Kallaku e ftuar në emisionin “Ditë e Re” është shprehur se do të hap një dritare synimi, shije dhe energji pozitive.

“Unë vij për të dhënë atë që jam. Do të përcjell emocione, do ju hap një dritare me synimin që ti japim njerëzve një shije dhe energji pozitive.”- shprehet Kallaku.

Më të lexuarat