BREAKING NEWS

Pse samiti BE-Ballkani Perëndimor po bëhet në Tiranë? Ish ministri i Drejtësisë zbardh detajet dhe zbulon prapaskenat

Pse samiti BE-Ballkani Perëndimor po bëhet në Tiranë? Ish
x
BREAKING NEWS

“Kjo është e turpshme”, Alfred Cako plas deklaratën ‘bombë’: Samiti i nesërm, përpjekja e fundit e BE për të eliminuar...

“Kjo është e turpshme”, Alfred Cako plas deklaratën
x
BREAKING NEWS

“Primaret ishin të mrekullueshme”/ Ylli Rakipi i ndërpret entuziazmin Flamur Nokës: Kur trukohen janë maskaradë, mos më trego mua...

“Primaret ishin të mrekullueshme”/ Ylli Rakipi i ndërpret
x
BREAKING NEWS

U tërhoq nga Primaret për Bashkinë e Tiranës, nuk përmbahet Evi Kokalari, sulmon ashpër Alimehmetin

U tërhoq nga Primaret për Bashkinë e Tiranës, nuk
x
BREAKING NEWS

Belind Këlliçi kandidati zyrtar i PD-së për Bashkinë e Tiranës, vjen reagimi i menjëhershëm i Metës

Belind Këlliçi kandidati zyrtar i PD-së për Bashkinë
x
BREAKING NEWS

Dash Sula lë vajin e ullirit te vendi i Ramës: Pije se e ke nga ullinjtë e Saliut

Dash Sula lë vajin e ullirit te vendi i Ramës: Pije se e ke nga
x
BREAKING NEWS

Kandidat zyrtar i PD-së për Tiranën, reagon Belind Këlliçi dhe habit me deklaratën: Ilir Alimehmeti do të jetë...

Kandidat zyrtar i PD-së për Tiranën, reagon Belind
x
BREAKING NEWS

Çfarë ndodhi? ‘Kokë më kokë’ me Belind Këlliçin, Ilir Alimehmeti tërhiqet papritur nga balotazhi i Primareve të Tiranës

Çfarë ndodhi? ‘Kokë më kokë’ me Belind
x

Gossip

“Do kisha blerë 3 shtëpi me lekët që kam harxhuar për to”/ Moderatorja e njohur shqiptare tregon 2 sendet pas të cilave është e fiksuar dhe i habit të gjithë

“Do kisha blerë 3 shtëpi me lekët që kam harxhuar

Moderatorja Fjodora Fjora ka treguar se fiksimi i saj janë pikturat dhe këpucët.

E ftuar në emisionin "Why? Not" Fjodora tregoi se me lekët që ka harxhuar për këpucë do kishte blerë një shtëpi.

Fjora: Pikturat i kam fiksim. Edhe me këpucët.

Roza Lati: Kur pimë një kafe e pyeta për këpucët sepse kishte veshur një palë shumë të bukura, tha "Roza aq lek sa kam harxhuar për këpucët i kisha blerë 3 shtëpi."

Fjora: E drejtë është, kam harxhuar shumë. 3 ndoshta e kam thënë për humor, por 1 po. I kam fiksim këpucët, harxhoj shumë. Shkoja në Amerikë dhe vija me një çantë plot me këpucë që i blija nga 13 dollarë, çfarë të gjeja blija. I kam fiksim. Çdo gjë vazhdon blihet me të njëjtin ritëm.