Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

“Do më kalojë!” Lori Hoxha i "vë kapak" thashethemeve për ndarjen nga Vis Bajraktari

Postuar: 12/02/2019 - 18:02

Pak ditë më parë fashionista e njohur shqiptare Lori Hoxha, shkruante se duhet të ketë kujdes çfarë shkruan në rrjetet sociale sepse “bëhet nami”.Dhe në fakt Lori ka shumë të drejtë pasi në një postim të radhës në Instagram, duket sikur vërteton fjalët për ndarjen nga partneri Vis Bajraktari.

 
“Do më kalojë, thjesht duhet të jem pak dramatike në fillim”, shkruan ajo në një foto të publikuar nga dhoma në Lonër.
 
Prej kohësh mediat po flasin për një krizë në marrëdhënien e tyre dhe Lori duket sikur u ka vënë kapakun këtyre fjalëve.
 
Pak ditë më parë ajo madje tregoi troç se çfarë kërkon nga një mashkull. Fashionista shqiptare kishte publikuar një foto të një kokteji në formë zemre ndërsa shkruante “Kur ai të pyet çfarë do prej tij?”
 
Ndërkohë, e vetmja gjë që na mban ende me shpresë për lidhjen e tyre janë fotot e Visit me Lorin, të cilat ai ende nuk i ka fshirë nga Instagrami.
 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 26/06/2019 - 20:09

Ai kishte folur shumë për të përmes këngëve ku gjithmonë e akuzonte se e ka braktisur, por nuk e kishte takuarr kurrë të atin.Babai i Eminem, Marshall Bruce Mathers Jr, ka vdekur në moshën 67-vjeçare.Ai kurrë nuk e ta

Postuar: 26/06/2019 - 18:44

Princi William tha sot se do t’i mbështesë me gjithë zemër fëmijët e tij nëse janë homoseks

Postuar: 26/06/2019 - 17:10

 Menjëherë sapo përfundoi sezonin e emisionit 'Dua të të bëj të lumtur' moderatorja

Postuar: 26/06/2019 - 16:15

Thuajse një muaj më parë reperja Loredana Zefi u akuzua nga një çift zviceran për një çështje të

Postuar: 26/06/2019 - 14:30

Pak muaj më parë, këngëtares së njohur Fifi i morën adresën e Instagram.

Postuar: 26/06/2019 - 10:42

Modelja e njohur shqiptare Emina Cunmulaj është komentuar gjithmonë për jetën e saj luksoze, udhë

Postuar: 26/06/2019 - 10:30

Ish-Zonja e Parë e SHBA-ve, Michelle Obama i ka shkruar një letër këngëtares shqiptare me famë bo