BREAKING NEWS

Fatos Klosi zbulon porosinë e Metës për Lulzim Bashën pas takimit në Presidencë

Fatos Klosi zbulon porosinë e Metës për Lulzim Bashën pas
x

Gossip

“Do më kalojë!” Lori Hoxha i "vë kapak" thashethemeve për ndarjen nga Vis Bajraktari

“Do më kalojë!” Lori Hoxha i "vë kapak"

Pak ditë më parë fashionista e njohur shqiptare Lori Hoxha, shkruante se duhet të ketë kujdes çfarë shkruan në rrjetet sociale sepse “bëhet nami”.Dhe në fakt Lori ka shumë të drejtë pasi në një postim të radhës në Instagram, duket sikur vërteton fjalët për ndarjen nga partneri Vis Bajraktari.

 
“Do më kalojë, thjesht duhet të jem pak dramatike në fillim”, shkruan ajo në një foto të publikuar nga dhoma në Lonër.
 
Prej kohësh mediat po flasin për një krizë në marrëdhënien e tyre dhe Lori duket sikur u ka vënë kapakun këtyre fjalëve.
 
Pak ditë më parë ajo madje tregoi troç se çfarë kërkon nga një mashkull. Fashionista shqiptare kishte publikuar një foto të një kokteji në formë zemre ndërsa shkruante “Kur ai të pyet çfarë do prej tij?”
 
Ndërkohë, e vetmja gjë që na mban ende me shpresë për lidhjen e tyre janë fotot e Visit me Lorin, të cilat ai ende nuk i ka fshirë nga Instagrami.